بازرگانی کاشیان
دوشنبه , فروردین ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / نمایندگی فروش کاشی دیوار پذیرایی فانتزی

نمایندگی فروش کاشی دیوار پذیرایی فانتزی

شرکت کاشیان در راستای فروش کاشی دیوار پذیرایی فانتزی به عنوان نمایندگی رسمی فعالیت داشته و برندهای معتبری مانند ارم را ارائه می دهد. این تولیدات با بهترین درجه کیفی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

کاشی دیوار پذیرایی

امروزه بسیاری از خانه ها را می توان دید که با لوکس ترین و زیباترین متریال ها تزیین شده تا افراد از حضور در آنها لذت برند. در واقع بهره گیری از مصالح مخصوص می تواند محیط را آن گونه که افراد مد نظر داشته زیباسازی کند.

کاشی از مهمترین متریال ها در راستای زیبای سازی دیزاین داخلی و خارجی مد نظر می باشد. زیرا از گذشته های دور در ایران مورد استفاده بوده و امروزه اشکال و طرح های شیک تری از آن را می توان شاهد بود.

کاشی دیوار پذیرایی فانتزی

در حال حاضر مدل های فانتزی کاشی دیوار با رنگ بندی ها و طرح های مدرن ارائه می شوند. این کاشی ها که به روشهای خاص و حرفه ای در دیزاین داخلی سالن پذیرایی منازل کاربرد دارند، در شرکت های تخصصی با بهترین شرایط تولید می شوند.

برخی از زیباترین مدل های کاشی دیوار که در پذیرایی کاربرد دارد:

  • طرح گلدار
  • طرح های فانتزی
  • طرح آنتیک
  • طرح گیلدا
  • طرح لیما
  • طرح سام
  • طرح الماطوسی

نمایندگی فروش کاشی دیوار پذیرایی

شرکت های زیادی در ایران به منظور فروش انواع کاشی دیوار پذیرایی فعالیت داشته که تولیدات زیبا و مدرن را راهی بازار می کنند. این مراکز طرح هایی را ارائه داده که با سلیقه های مختلف سازگاری داشته و با بهترین رنگ ها انتخاب می شوند. از این رو بهره گیری از این کاشی ها در محیط های مختلف اهمیت زیادی دارد.

کاشی دیوار پذیرایی
جهت مشاوره و خرید در مورد محصولات، در تماس باشید:
بازرگانی کاشیان
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی بین کابینتی شیشه ای ارزان

خرید عمده کاشی بین کابینتی شیشه ای ارزان

کاشی بین کابینتی شیشه ای ارزان با طرح ها زیبا و قیمت استثنای توانسته نظر …