بازرگانی کاشیان
شنبه , مرداد ۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / مرکز پخش بهترین مارک سرامیک کف در تهران

مرکز پخش بهترین مارک سرامیک کف در تهران

بهترین مارک سرامیک کف را می توان از طریق فروشگاه های مجازی با قیمت مناسب خریداری نمود. همچنین جدیدترین مدل های سرامیک کف  از طریق مراکز پخش و یا نمایندگی های فروش شرکت ها در نقاط مختلف عرضه می گردد. لذا افراد می توانند با مراجعه به این مراکز بهترین مارک سرامیک کف را بصوت عمده و مستقیم از کارخانه خریداری نمایند.

بهترین مارک سرامیک کف

خوشبختانه در کشور واحد های تولیدی بسیاری در حوزه کاشی و سرامیک درحال فعالیت هستند که تلاش و هدف همه این شرکت ها، تولید انواع کاشی و سرامیک ایرانی مطابق یا استاندار های جهانی می باشد. که بسیار از تولیدکنندگان توانسته اند با کیفیت بالای خود به رقابت با محصولات مشابه خارجی بپردازند و در کشور های متعدد نظیر گرجستان، عراق، کویت، پاکستان، افغانستان و … طرفداران بسیاری پیدا نمایند.

سرامیک کف مات یا براق

بسیاری از خانه دارها در هنگام خرید سرامیک کف درچار شک و تردید شده و نمی توانند از بین بهترین مارک سرامیک کف نوع مات یا براق آن را انتخاب نمایند. سرامیک های کف مات و یا براق هرکدام ویژگی های منحصر بفرد خود را داشته و افراد می توانند با توجه به نظر خود از انواع این محصول برای تزیین کف ساختمان بهره گیرند.

بطور کلی سرامیک های مات  نسبت به نوع براق نور را بخوبی منعکس نمی کند و افرادی که تمایل به زرق و برق زیاد ندارند، این محصول را بیشتر می پسندند. از طریق دیگر سرامیک های براق بخاطر سطح شفاف، بسیار لغزنده بوده و رفت وآمد بروی آن دشوار می باشد. اما سرامیک های مات دارای کمترین میزان لغزندگی سطح می باشد.

مرکز پخش جدید ترین مدل سرامیک کف

در سال های اخیر مراکز پخش بسیاری اقدام به عرضه بهترین مارک سرامیک کف نموده اند. که از بین این مراکز می توان به سایت های و فروشگاه های مجازی اشاره نمود. این مراکز اینترنتی همیشه در اختیار افراد بوده و متقاضیان در کمترین زمان ممکن می توانند اخبار و اطلاعات لازم در مورد انواع سرامیک کف پذیرایی را کسب نمایند و مرغوبت ترین نوع آن را به سهولت ثبت سفارش کرده و خریداری کنند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف آشپزخانه جدید

خرید سرامیک کف آشپزخانه جدید در یزد

سرامیک طرح سانیا تیره سرامیک طرخ سانیا روشن سرامیک کف آشپزخانه جدید در طرح های …

Call Now Buttonتماس بگیرید