بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / مرکز خرید انواع کاشی بین کابینتی وارداتی در جه یک

مرکز خرید انواع کاشی بین کابینتی وارداتی در جه یک

انواع کاشی بین کابینتی وارداتی توسط بهترین کشورهای تولید کننده کاشی و سرامیک ساخته شده و به کشور وارد می شود. این محصولات دارای کیفیت بالا بوده و از طرح و نقش زیبا بهره می برد. جهت خرید انواع کاشی بین کابینتی وارداتی می توان از سایت استفاده نمود.

سرامیک آشپزخانه شیک

کاشی بین کابینتی وارداتی

کاشی های بین کابینتی، کاشی هایی هستند که در فضای بین کابینت ها قرار می گیرد و برای زیباسازی محیط آشپزخانه، طرح و رنگ کاشی بین کابینتی را باید به گونه ای انتخاب نمود که دارای تناسب با دیگر اجزایی آشپزخانه باشد. در همین راستا انواع کاشی بین کابینتی وارداتی در طرح و نقش متنوع و درسایز های مینیاتوری تولید می شود که برخی از این طرح به شرح زیر می باشد:

  • طرح حصیری
  • طرح سه بعدی
  • طرح گل دار
  • طرح هندسی
  • طرح های شش ضلعی
  • طرح روستیک وبرجسته
  • طرح های مینیاتوری
  • طرح سه بعدی
کاشی بین کابینتی مینیاتوری

سرامیک آشپزخانه شیک

برای داشتن آشپز خانه زیبا و متفاوت باید از پوشش های استفاده کرده که دارای طراحی های متنوع بوده و به افراد اجازه دهد تا بتوانند مطابق نظر خود به طرح ریزی این فضا بپردازند. سرامیک آشپزخانه شیک علاوه بر برخوداری از کیفیت بالا، در طرح های زیبا و رنگ بندی عالی تولید می شود. استفاده از سرامیک آشپزخانه و همچنین کاشی بین کابینتی می توان در خلق یک محیط جذاب تاثیر عمیقی داشته باشد.  لذا از همین رو بسیار از خانه دارها برای طرح ریز این محیط روی به استفاده از سرامیک دیوار آشپزخانه آورده تا به سهولت بتوانند آشپزخانه شیکی را داشته باشند.

کاشی بین کابینتی آشپزخانه


سرامیک کف آشپزخانه مات

از معایب بازر سرامیک های کف می توان به سطح لغزنده آن اشاره نمود. اما سرامیک کف آشپزخانه مات بخاطر نوع لعاب خاص خود از ضریب اصطحکاک مناسب برخوردار بوده و  سبب تسهیل رفت و آمد افراد می گردد. همچنین سرامیک کف مات  نسبت به سرامیک کف براق نور را کمتر در محیط منعکس کرده و  بخاطر رنگ و لعاب خاص خود فضای مدرن و منحصربفردی را ایجاد می کند. سرامیک کف آشپزخانه در اندازه های ۴۰*۴۰ و ۵۰*۵۰ با مرغوب ترین نوع مواد اولیه ساخته می شود که در برابر فشار وارده بر سطح بسیار مقاوم می باشد.

سرامیک آشپزخانه شیک

مرکز خرید کاشی بین کابینتی

با توجه به گسترش اینترنت  و دسترسی راحت به فضای مجازی، پیشنهاد می گردد که افراد جهت خرید عمده انواع کاشی بین کابینتی وارداتی به این مراکز مراجعه نمایند تا بتوانند علاوه بر خرید آسان با انواع طرح ها و مدل های جدید این محصول آشنا شوند و به سادگی بهترین نوع آن را بصورت عمده ثبت سفارش داده و خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه

نمایندگی پخش بهترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه

نمایندگی های پخش همیشه بهترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه را با مدل ها و رنگ …

Call Now Buttonتماس بگیرید