بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / فروش عمده سرامیک کف توالت و حمام

فروش عمده سرامیک کف توالت و حمام

آیا می دانید چگونه سرامیک کف توالت و حمام توانسته فروش خوبی در سال های اخیر داشته باشد؟ آیا اطلاع دارید چرا برخی افراد انواع سرامیک توالت و حمام را بصورت عمده خریداری می کنند؟ آیا با نحوه خرید اینترنتی انواع سرامیک سرویس بهداشتی آشنایی دارید؟

در دهه های اخیر با تولید انواع سرامیک مخصوص کف همه تمایل به استفاده از این محصول در سرویس بهداشتی دارند. سرامیک کف توالت و حمام قابلیت های بسیار مطلوبی نظیر شستشوی راحت و مقاومت مناسب در برابر فشار های مختلف دارد. این محصول منحصربفرد دارای مشخصه های دیگر نیز می باشد که در ادامه مطلب بیشتر به آن می پردازیم.

سرامیک کف توالت و حمام

سرامیک کف توالت و حمام

خوشبختانه امروزه انواع سرامیک های کف توالت و حمام در سایز های بزرگ و کوچک تولید می گردد که این مزیت باعث شده تا افراد بتوانند به سادگی سایز مطابق با ابعاد سرویس بهداشتی را شناسایی کنند. همچنین این محصول دارای خصوصیات دیگر از جمله:

  • مقاومت مناسب در برابر فشار
  • پایداری مطلوب در برابر ضربه
  • قابلیت شستشو راحت
  • مقاومت خوب در برابر رطوبت
  • دارا بودن ضریب جذب آب پایین
  • دوام مناسب نسبته به مواد شیمیایی

می باشد که باعث بالارفتن کیفیت این محصول شده است.

سرامیک کف توالت و حمام

سرامیک کف بدون بند

سرامیک کف بدون بند از بهترین مدل های سرامیک کف می باشد. زیرا سرامیک کالیبره بعد از نصب نیاز به بندکشی ندارد و علاوه بر ایجاد سطحی یکنواخت . بدون درز، محیط جذاب را بوجود می آورد. هدف از کالیبره کرده سرامیک ها افزایش دقت در میزان گونیا سرامیک بود  که این عمل با دستگاه های لیزری پیشرفته با دقت بالا صورت  می گیرد. همیچنین سرامیک کف کالیبره نیز دارای کمتری میزان اختلاف نسبت به هم را داشته و در اندازه های مختلف و متناسب با ابعاد کف ساختمان عرضه می گردد.

سرامیک کف توالت و حمام

سرامیک کف ۵۰*۵۰

در سال های اخیر بسیار از شرکت های تولید سرامیک کف ۵۰*۵۰ و سرامیک کف ۸۰*۸۰ را بصورت کالیبره عرضه می نمایند. سرامیک های کف ۵۰*۵۰ بخاطر دارا بوده سایز مناسب، کار نصب را برای معماران آسان نموده است و برای طرح ریزی کف هال، پذیرایی وکف آشپزخانه و … بیشتر مورد بهره گیری قرار می گیرد. همچنین این محصول در طرح های مختلف و زیبا ساخته شده که سرامیک طرح سنگ، سرامیک طرح پارکت از محبوب ترین مدل های سرامیک کف می باشد و در  مدل های مات و براق نیز عرضه می گردد.

سرامیک کف توالت و حمام

فروش عمده انواع سرامیک سرویس بهداشتی

امروزه اینترنت به فضای بسیار مناسب برای تجارت و کسب کار تبدیل شده اشت. در همین راستا سایت ها و فروشگاه هایی اینترنتی معتبر زیادی در این فضا مشغول فعالیت و رساندن خدمات به مشتریان خود هستند. لذا پیشنهاد می گردد افراد برای صرفه جویی در و قت و هزینه به این مراکز مراجعه نموده و طبق سلیقه خود انواع سرامیک سرویس بهداشتی را در کمترین زمان ممکن خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

خرید عمده سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی امروزه در طرح های متعدد و مطابق با نظر معماران و …

Call Now Buttonتماس بگیرید