بازرگانی کاشیان
یکشنبه , فروردین ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / فروش جدیدترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی

فروش جدیدترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی

آیا می دانید چگونه می توان از جدیدترین طرح های سرامیک دیوار پذیرایی در کمترین زمان بازدید کرد؟ آیا اطلاع دارید با استفاده از سرامیک دیوار پذیرایی می توان محیط منحصر بفرد و لاکچری در ساختمان ها خلق نمایید؟  بنظر شما چرا برخی افراد تمایل به خرید اینترنتی این محصول دارند؟

جدیدترین مدل سرامیک دیوار

در دهه های اخیر تولید کنندگان با ساخت سرامیک دیوار پذیرایی توانسته اند سبب خلق محیط های بسیار یونیک و لاکچری در خانه ها گردند. از همین رو بسیاری از خانه دارها و معماران جهت طراحی داخلی ساختمان از این محصول ارزشمند استفاده می نمایند تا بدین طریق با کمترین هزینه محیط مورد نظر و سلیقه ی خود را خلق نمایند.

سرامیک دیوار پذیرایی

سرامیک دیوار پذیرایی را به  روش های مختلف نصب  می کنند که یکی از راج ترین روش ها نصب سرامیک تا یک متر دور دیوار هال و پذیرایی  می شود. اما امروزه افراد از روش های دیگری برای طراحی داخلی  پذیرایی بهره گرفته و محیط پشت LCD   را با مدل ها جدید سرامیک دیوار زیباسازی می نمایند. سرامیک های دیواری علاوه بر جلوه زیبا دارای ویژگی های مطلوب دیگری به شرح ذیل می باشد:

  • ثبات رنگ
  • سایز های متفاوت
  • شستشوی راحت
  • جذب رطوبت پایین
  • مقاوم در برابر ضربه
  • مدل های جدید و شیک
  • دوام در برابر گرما و سرما

دیوار راه پله با سرامیک

سرامیک دیوار راه پله با در ابعاد مختلف ومتناسب با محیط های بزرگ و کوچک ساخته شده، که دارای طرح های منحصر بفرد و شیک می باشد. این محصول امروز در طرح سنگ های مختلف با رنگ و لعاب زیبا توانسته رضایت مصرف کنندگان را جلب نماید. طرح ریزی دیوار راه پله با سرامیک می تواند با عث کاهش چشم  گیر هزینه های پرداختی شود و سرامیک های طرح سنگ با نقش و نگار زیبا توانسته جایگزین مناسبی برای سنگ طبیعی باشد.

سرامیک دیوار اتاق خواب

سرامیک دیوار اتاق خواب دارای رنگ بندی عالی بوده  و به طراحان و معماران اجازه می دهد تا بتوانند از انواع رنگ های ملایم برای زیباسازی اتاق خواب استفاده نمایند. جالب است بدانید سرامیک های دیواری امروزه در سطح برجسته و رستیک تولید می شود

که استفاده از این محصول در طراحی ها می تواند در خلق یک محیط شیک و جذاب تاثیر گذار باشد. از همین رو بسیاری از خانه دار برای پوشش اتاق خواب از انواع سرامیک دیواری استفاده می نمایند تا با حداق هزینه بتوانند فضای زیبایی را ایجاد کند.

فروش جدید ترین مدل سرامیک دیوار

امروزه بدلیل شلوغی شهرها و ترافیک زیاد، افراد ترجیح می دهند تا به منظور خرید محصولات مورد نظر خود به سایت ها و فروشگاه های مجازی مراجعه نمایند. زیرا دسترسی به این مراکز بسیار راحت بوده و افراد می توانند علاوه بر بازدید از طرح های جدید سرامیک دیوار بهترین نوع این محصول را انتخاب کرده و سفارش بدهند.

جهت مشاوره و خرید در مورد محصولات، در تماس باشید:
بازرگانی کاشیان
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی بین کابینتی شیشه ای ارزان

خرید عمده کاشی بین کابینتی شیشه ای ارزان

کاشی بین کابینتی شیشه ای ارزان با طرح ها زیبا و قیمت استثنای توانسته نظر …