بازرگانی کاشیان
سه شنبه , آذر ۱۶ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / نمایندگی فروش سرامیک کف سرویس بهداشتی

نمایندگی فروش سرامیک کف سرویس بهداشتی

امروزه انواع نمایندگی های فروش سرامیک کف سرویس بهداشتی در شهرستان های مختلف فعالیت دارند و به متقاضیان خدمات رسانی می کنند. افراد با مراجعه به این نمایندگی ها می توانند بهترین نوع سرامیک کف سرویس بهداشتی را انتخاب و خریداری نمایند.

بطور کلی مصالحی که در کف سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد، علاوه بر یکسری استاندارها که در ادامه مطلب به آن می پردازیم  باید سایز آن متناسب با ابعاد کف توالت و حمام بوده و قابلیت شستشو داشته باشد تا سبب رعایت موارد بهداشتی در این فضا گردد. از همین رو افراد استفاده از سرامیک کف سرویس بهداشتی را نسب به دیگر مصالح جهت طرح ریزی و تزیین کف سرویس ها ترجیح می دهند.

معیار هایی سرامیک کف سرویس بهداشتی

از انجایکه کف توالت و حمام در اکثر مواقع خیس و مرطوب می باشد باید سرامیک های مورد استفاده در کف محیط از ضریب اصطحکاک مطلوبی برخوردار باشد تا بتواند حین رفت و آمد مانع لغزش و سُر خورد افراد گردد. از دیگر معیارهای سرامیک کف سرویس بهداشتی می توان به مواردی ذیل اشاره نمود :

  • قابلیت شستشو
  • مقاومت در برابر آب
  • دوام در برابر فشار و ضربه
  • مقاومت در برابر سرما و گرما
  • ثابت بودن رنگ و لعاب

طرح سرامیک کف سرویس بهداشتی

کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی در طرح های گوناگونی تولید می شود. همچنین این محصول در برش های معمولی و لیزری عرضه می گردد. سرامیک های کالیبره یا برش لیزری نیازی به بند کشی نداشته و سطح کاملا یکدست و زیبا را عرضه می دارد. طرح سرامیک کف سرویس بهداشتی را افراد می توانند بر اساس سلیقه خود انتخاب نمایند. زیرا این محصول تنوع گسترده ای در طرح و نقش داشته و افراد  به راحتی می توانند مدل مورد نظر خود با مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بیابند و در طرح ریزی وزیباسازی کف توالت و حمام استفاده نمایند.

بهترین سرامیک کف سرویس بهداشتی

هنگامی می توان گفت که بهترین سرامیک کف سرویس بهداشتی خریداری شده که از قیمت، کیفیت و زیبایی خاصی برخودار باشد. بطور کلی سرامیک هایی که دارای کیفیت بالا هستن به همان نسبت از قیمت بالاتری نیز برخودار می باشند و سرامیک های کف توالت و

حمام ارزان قیمت نیز کیفیت پایین تری دارند. اما دسته سوم کاشی و سرامیک هایی هستند که علاوه بر قیمت از کیفیت مناسب برخودار بوده و انتظارات مصرف کنندگان را مرتفع ساخته و محیط شیک و زیبایی در سرویس بهداشتی خلق نماید.

نمایندگی فرش بهترین سرامیک کف

سرویس بهداشتی خوشبختانه امروزه در هر شهری تعدادی از نمایندگی های فروش کاشی و سرامیک فعالیت دارند و ارایه خدمات می نمایند. لذا متقاضیان جهت خرید کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی می توانند به این مراکز فرش مراجع نموده و بهترین نوع این محصول را با ارزان ترین قیمت ممکن خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف آشپزخانه جدید

خرید سرامیک کف آشپزخانه جدید در یزد

سرامیک طرح سانیا تیره سرامیک طرخ سانیا روشن سرامیک کف آشپزخانه جدید در طرح های …

تماس بگیرید