بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / نمایندگی عرضه انواع کاشی دیوار پذیرایی

نمایندگی عرضه انواع کاشی دیوار پذیرایی

انواع کاشی دیوار پذیرایی با طرح و نقش زیبا جهت طراحی محیط داخلی خانه تولید می گردد . همچنین از این محصول می توان در نمای بیرونی ساختمان بهره گرفت. انواع کاشی دیوار پذیرایی را می توان از نمایندگی های فروش و سایت های عرضه انواع کاشی و سرامیک در کمترین زمان ممکن ثبت سفارش داد و خریداری نمود.

یکی از بهترین مصالح که از طرح های مختلف و قیمت های مناسب برخودار می باشد می توان  به انواع کاشی و سرامیک اشاره نمود. امروزه این محصول توسط دستگا های پیشرفته در مدل ها و کاربرد های مختلف نظیر سرامیک بدنه و سرامیک های کف تولید می شود که افراد و معماران می توانند با توجه به نوع کاربرد کاشی وسرامیک از انواع آن برای زیباسازی قسمت های مختلف ساختمان همانند دیوار پذیرایی استفاده نمایند.

عرضه انواع کاشی دیوار پذیرایی

انواع کاشی دیوار پذیرایی

انواع کاشی دیوار پذیرایی به گونه ای طراحی شده که از لحاظ جنبه زیبایی نسبت به دیگر کاشی و سرامیک ها زیبایی خاصی دارد. در همین راستا بسیاری از تولیدی های این محصول را در طرح و نقش های متنوع تولید می کنند که به افراد اجازه می دهد تا بهترین مورد را مطابق نظر خود انتخاب نمایند. از خصوصیات انواع کاشی دیوار پذیرایی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • طرح های زیبا و متنوع
  • دارای رنگی بندی مناسب
  • سایز های مختلف
  • درجه کیفیت
  • قابلیت تمیزی راحت
  • پایین بودن میزان جذب اب و رطوبت
  • مقاومت خوب نسبت به گرما و سرما

سرامیک دیوار آشپزخانه

محیط آشپزخانه از جمله محیط هایی می باشد که تمیزی آن بسیار حائز اهمیت می باشد. از همین رو بسیاری از طراحان و خانه دار ها روی به استفاده از انواع سرامیک برای زیباسازی محیط آشپزخانه آورده اند. زیرا سرامیک های دیواری در برابر رطوبت مقاوم بوده و در صورت کثیف شدن به راحتی با آب قابل شستشو بوده، علاوه بر این مدل های جدید این محصول با طرح های شیک و دیجیتالی به راحتی فضای مدرنی را در آشپزخانه ایجاد می نماید.

سرامیک دیوار اتاق خواب

سرامیک های دیوار با مدل های متنوع و رنگ بندی منحصر بفرد انتخاب مناسب برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه خصوصا اتاق خواب می باشد. سرامیک های در سایز های مختلف از جمله سایز ۳۰*۶۰ تولید می شود که افراد می توانند علاوه بر پوشش دیوار های

اتاق خواب به طرح ریزی دیواری پشت ال سی دی اقدام نمایند. از جمله ویژگی های دیگر انواع کاشی و سرامیک می توان به درجه بندی کیفیت آن اشاره نمود که دست افراد باز گذاشته تا بتوانند مطابق بودجه و نظرخود بهترین نوع سرامیک دیوار اتاق خواب را تهیه نمایند.

نمایندگی عرضه انواع کاشی دیواری

امروزه نمایندگی های عرضه انواع کاشی دیوار پذیرایی توسط تولیدکنندگان در شهر های مختلف اعطلا گردید است. همچنین فروش اینترنتی کاشی و سرامیک توانسته کمک بسیاری به تولید کنندگان ومشتریان نماید. زیرا این فضا بستری مناسب برای خرید و فروش را ایجاد کرده و افراد در طول شبانه روز می توانند به این مراکز مراجعه نمایند و علاوه بر بازدید و اشنایی با طرح های گوناگون کاشی و سرامیک اقدام به خرید نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین سرامیک دیواری

فروشگاه اینترنتی بهترین سرامیک دیواری درجه یک در تهران

بهترین سرامیک دیواریسرامیک دیواری بدون بند بهترین سرامیک دیواری درجه یک را می توان با …

Call Now Buttonتماس بگیرید