بازرگانی کاشیان
جمعه , شهریور ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / قیمت انواع سرامیک استخری در اصفهان

قیمت انواع سرامیک استخری در اصفهان

قیمت انواع سرامیک استخری در اصفهان و دیگر نقاط کشور را می توان در کمترین زمان از طریق سایت های اینترنتی مطلع شد. زیرا این مراکز با تولید کنندگان در ارتباط بوده و اطلاعات موربوط به انواع کاشی و سرامیک را در اسرع وقت منتشر می نمایند.
برای اطلاع بیشتر در خصوص طریقه ی اطلاع از انواع نمونه های سرامیک استخری و چگونگی خرید آن و از کدام مرکز در ادامه ی مقاله نیز با ما همراه باشید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنیم.

یا از ویژگی های سرامیک استخری اطلاع دارید؟ آیا می دانید این محصول را در چه مکان های می توان مورد استفاده قرار داد؟

آشنایی با انواع سرامیک استخری

سرامیک استخری از جمله سرامیک های بسیار مقاوم به رطوبت و خیس شدن بوده که به منظور طرح ریزی مکان های مرطوب ساخته شده و از این محصول به راحتی و با اطمینان خاطر می توان برای طرحی و طرح ریزی مکان های ذیل بهره گرفت:

  • محیط استخر
  • سونای بخار
  • جکوزی
  • حوضچه ها
  • فواره ها
  • حمام

ساخت سرامیک استخری به صورت پرسلان است و از خاک سفید برای تولید آن استفاده می شود و همچنین شایان ذکر است که رنگ استفاده شده در طرح ریزی این سرامیک استخری از کیفیت بالایی برخوردار بوده که پس از گذشت زمان دچار رنگ رفتگی نشود و تغییر رنگ ندهد و همچنان زیبایی اولیه را داشته باشد تا خریداران پس از گذشت مدت زمان کوتاه ملزم به تحمل هزینه های مجدد نباشند.

قیمت انواع سرامیک استخری
سرامیک استخری میکس

قیمت انواع سرامیک استخری

قیمت انواع سرامیک استخری بر اساس یکسری پارمترها نظیر درجه کیفیت، حقوق و دستمزد نیروی انسانی، مواد اولیه و … قیمت گذاری شده و امروزه ازطریق سایت ها و فروشگاه های اینترنتی این قیمت به اطلاع عموم می رسد. لذا افراد می توانند با مراجعه به این مراکز علاوه بر اطلاع از قیمت انواع سرامیک استخری بهترین نوع آن را بصورت عمده، سفارش داده و خریداری نمایند.

به علاوه لازم به ذکر است که امروزه کاشی و سرامیک استخری مثل گذشته تنها به رنگ های سفید و آبی محدود نبوده و امروزه در طرح ها و رنگ های متفاوت تولید می شود و به کار می رود.
خریداران می توانند با توجه به فضای خود و همچنین سلیقه انواع کاشی های استخری را بررسی کرده و با در نظر گرفتن بودجه و شرایط مالی که برای دکور کردن استخر خود در نظر گرفته اند سرامیک استخری را خریداری کنند.

برای خرید سرامیک استخری بهتر است که به صورت مستقیم از مراکز فروش کاشی و سرامیک که نمایندگی مستقیم کارخانه ها را دارند خریداری کنید که گروه بازرگانی کاشیان یکی از پرچم داران در این عرصه است.

قیمت انواع سرامیک استخری
سرامیک استخری ساده

خرید انواع سرامیک استخری

اگر شما سال های سال است که در خصوص انواع سرامیک استخری فعالیت داشته باشید و تجربه ی بالایی در این حوزه داشته باشید حتما می دانید که که کاشی و سرامیک مورد استفاده در فضای استخر تنها محدود به سرامیک استخری نبوده و موارد دیگری را نیز شامل می شود. مثل فضای استخر و یا همان دیوارپوش های فضای استخر است که می توانید به جهت زیبایی بیشتر از تایل های دکوراتیو نیز استفاده کنید.

به علاوه یکی از جدید ترین طرح هایی که برای فضای استخر به کار می رود استفاده از تابلو های استخری است که جلوه ی ویژه ای به فضای استخر می بخشد و امروزه به محصولی پرطرفدار در ساخت جدیدترین استخر ها شده است. همچنین امروزه خرید سرامیک سونا نیز در کنار انواع سرامیک استخری رواج دارد و خریداران برای سونا ی خود نیز این محصول را به صورت عمده خریداری می کنند.

قیمت انواع سرامیک استخری

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 052 9875
  واحد فروش: 0912 069 7813
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک میکس البرز

قیمت خرید سرامیک میکس البرز

سرامیک میکس البرز زیباترین دیوارپوش هایی میباشد که امروز بسیاری از استخرداران تلقی شدن دعا …

تماس بگیرید