بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / سرامیک نما طرح دار | قیمت انواع سرامیک نمای بیرون ساختمان

سرامیک نما طرح دار | قیمت انواع سرامیک نمای بیرون ساختمان

قیمت انواع سرامیک نما طرح دار مدرن جهت خرید عمده از سوی شرکت های مختلف اهمیت دارد. لذا برای اطلاع از قیمت، به عرضه کننده های دست اول مراجعه کرده و استعلام می گیرند.

سرامیک طرح سنگ تراورتن

همیشه وقتی مدل های جدیدتری از یک محصول به بازار عرضه می شود، نرخ آن متفاوت است. زیرا هزینه ها و روش تولید آنها فرق داشته و تولید کننده ها این موضوع را در هنگام عرضه محصولات خود به بازار مد نظر قرار می دهند. سرامیک از محصولاتی ست که این چنین بوده و برای تهیه آن باید قیمت روز را در اختیار داشت. بخصوص وقتی مدل های جدید و مدرن به بازار عرضه شده و نیاز به بررسی قیمت دارد.

سرامیک طرح سنگ تراورتن

قیمت انواع سرامیک نما

سرامیک هایی که در نما ساختمان کاربرد داشته و در زیبایی تاثیر زیادی دارد، امروزه با طرح و قیمت روز ارائه می شوند. این تولیدات که با هدف افزایش زیبایی و مقاومت نما بکار گرفته می شوند. همیشه مدل های مدرن و شیک آن از سوی خریداران راحت تر انتخاب و خریداری می شوند. معمولا در قیمت سرامیک نما علاوه بر جدید بودن مسائل دیگر نیز موثر است. برای از آنها عبارتند از:

  • نوع طرح
  • کیفیت تولید
  • استحکام
  • ضد عوامل مخرب
  • زیبایی
قیمت انواع سرامیک نما

سرامیک طرح سنگ تراورتن

از مهمترین قواعد طراحی بخش های مختلف ساختمان می توان به رنگ بندی آن اشاره نمود. برای ایجاد یک نمای منحصر بفرد و زیبا در نمای بیرونی ساختمان باید از مصالحی بهره گرفت که دارای رنگ بندی متنوع می باشد. سرامیک طرح تراورتن از بهترین نوع پوشش ها برای زیباسازی نمای ساختمان می باشد. زیرا این محصول علاوه بر طرح های شیک از ترکیب رنگ بیشتری نسبت به سنگ طبیعی برخودار بوده و به  افراد اجازه می دهد تا بتوانند مطابق نظر خود و اصول طراحی، نمای مناسب و زیبا را ایجاد نمایند. از دیگر سرامیک طرح سنگ می توان به موارد ذیل اشارع نمود:

  • سرامیک طرح آنتیک
  • سرامیک طرح سنگ مرمر
  • سرامیک طرح گرانیت
سرامیک طرح تراورتن

سرامیک دیوار پارکینگ

امروزه بسیاری از معمارن برای طراحی بدنه و کف  پارکینگ از انواع سرامیک استفاده می نمایند. زیرا کاشی و سرامیک ها از قیمت مناسب و کیفیت بالا برخودار بوده و همه اقشار جامعه می توانند متناسب با بودجه خود از انواع سرامیک دیوار پارکینگ جهت تزیین این محیط بهره گیرند. علاوه بر این سرامیک دیواری ارزان در سایز های ۳۰*۶۰ و ۳۰*۹۰ بصورت دیجیتالی ساخته شده که بسیار متناسب با ابعاد پارکنیگ های کوچک و بزرگ می باشد. اصولا محیط های پارکینگ تاریک بود که استفاده از سرامیک های براق و ترانس می توان در نور پردازی فضا تاثیر زیادی  داشته و محیط پارکینگ را روشن تر نماید.

سرامیک دیوار پارکینگ

سرامیک نما طرح دار مدرن

در بازار انواع سرامیک نما طرح دار را می توان بسیار شیک و مدرن دید. این تولیدات را بیشتر شرکت های ایرانی تولید کرده و در بازار عرضه می دارند. لذا با توجه به کاهش هزینه های تولید و توزیع در سراسر کشور، قیمت نهایی این محصولات بسیار مناسب بوده و برای خریداران مهم می باشند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین مدل سرامیک دیوار حیاط

سایت اینترنتی سرامیک نما طرح آجر | معایب نمای سرامیک

سرامیک نما طرح آجراز جذاب ترین مدل های کاشی و سرامیک دیواری می باشد که …

Call Now Buttonتماس بگیرید