کاشیان
یکشنبه , شهریور ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / قیمت جدیدترین سرامیک سرویس بهداشتی آنتی باکتریال

قیمت جدیدترین سرامیک سرویس بهداشتی آنتی باکتریال

امروزه انواع سرامیک سرویس بهداشتی آنتی باکتریال درجه یک را می توان به سادگی از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی با قیمت های استثنایی تهیه نمود. همچنین جهت اطلاع از جدیدترین قیمت انواع کاشی و سرامیک می توان به سایت های اینترنتی رجوع کرد و اخبار قیمت این محصول را پیگیری نمود.

سرامیک سرویس بهداشتی آنتی باکتریال

یکی از مهمترین ویژگی کاشی و سرامیک های دارا بودن سطح براق  و صاف می باشد که به سهولت قابل شستشو بوده و سبب حفظ رعایت بهداشت می شود. در همین راستا امروزه انواع سرامیک سرویس بهداشتی آنتی باکتریال تولید می شود که خاصیت ضد عفونی کننده داشته و مانع رشد ویروس ها،  باکتری ها و قارچ ها می شود.

سرامیک سرویس بهداشتی آنتی باکتریال

سرامیک سرویس بهداشتی آنتی باکتریال

سرامیک سرویس بهداشتی آنتی باکتریال بخاطر خاصیت ضد عفونی کنندگی بالای خود بسیار مطلوب استفاده در مکان های عمومی نظیر هتل ها، بیمارستان ها و … می باشد. این محصول حتی در نبود نور و اشعه ماوراء بنفش به خوبی عمل کرده و از رشد  میکروب ها جلوگیری می نماید. از خصوصیات دیگر این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • مقام در برابر میکروب ها
  • مقاوم در برابر اب
  • شستشوی اسان
  • مقام در برابر ضربه
  • عدم نیاز به استفاده از مواد شوینده
  • تنوع طرح
  • رنگ بندی شیک
  • سایزهای متناسب با ابعاد توالت و حمام

سرامیک سرویس بهداشتی آنتی باکتریال

قیمت سرامیک سرویس بهداشتی

در سال های اخیر صنعت کاشی و سرامیک روند رو به رشد مطلوبی را طی نموده و امروزه شاهد تنوع گسترده طرح و رنگ این محصول می باشیم. لذا افراد برای خرید سرامیک سرویس بهداشتی آنتی باکتریال نیازمند اطلاعات کافی در این مورد می باشند تا بتوانند بهترین نوع را تهیه نمایند. از همین رو سایت و فروشگاه های اینترنتی بستری مناسب جهت کسب اطلاعات و خرید فراهم اورد و توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

سرامیک سرویس بهداشتی آنتی باکتریال

مشاوره و فروش عمده انواع کاشی و سرامیک :
آدرس کانال تلگرام: Kashiyan_Tile@
پست الکترونیکی: kashiyaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف توالت و حمام

فروش عمده سرامیک کف توالت و حمام

آیا می دانید چگونه سرامیک کف توالت و حمام توانسته فروش خوبی در سال های …