بازرگانی کاشیان
جمعه , مرداد ۸ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / قیمت انواع سرامیک نما طرح سنگ

قیمت انواع سرامیک نما طرح سنگ

کیفیت انواع سرامیک نما طرح سنگ می تواند تاثیر زیادی در قیمت آن داشته باشد. به همین دلیل تولیدی ها با در نظر گرفتن این شاخصه آن را تعیین قیمت کرده و راهی بازار می کنند. یکی دیگر از ویزگی های خوب کاشی و سرامیک دارا بودن کیفیت ها و قیمت های مختلف می باشد که دست افراد را برای انتخاب باز گذاشته است.

امروزه تولید انواع سرامیک را می توان در خطوط تولید کارخانه های مختلف ایران دید. این شرکت ها با در نظر گرفتن نوع کاربرد انواع سرامیک را تولید نموده و ساختاری زیبای به آنها می دهند. به این ترتیب وقتی خریداران برای تهیه انواع سرامیک نما اقدام می کنند، طرح آنها را مد نظر قرار داده و با در نظر گرفتن انتظارات خود آنها را سفارش می دهند.

سرامیک نما طرح سنگ

یکی از زیباترین طرح هایی که امروزه برای انواع سرامیک نما در نظر گرفته می شود، طرح سنگ است. زیرا مصرف کننده ها این تولیدات را برای نمای ساختمان خود ترجیح داده و همواره بهترین ها را از شرکت های عرضه کننده تهیه می کنند. علاوه بر طرح سنگ می توان مدل های دیگر سرامیک نما را نیز در نمایندگی ها دید که به برخی از آنها اشاره می شود:

  • رومی
  • طرح آنتیک
  • طرح ساده
  • طرح گرانیت
  • طرح چوب

جدیدترین مدل سرامیک طرح سنگ آنتیک

سنگ آنتیک یکی از بهترین سنگ های طبیعی برای تزیین بدنه ساختمان می باشد. لیکن قیمت آن بسیار گران بوده و بسیاری از افراد قدرت خرید آن را ندارند. در همین راستا بسیاری از صنعتگران کاشی و سرامیک با ساخت سرامیک طرح سنگ آنتیک با قیمت ارزان و در طرح و رنگ بندی های متنوع و شیک، کمک شایانی به افراد در زیباسازی نمای داخلی و خارجی ساختمان نموده است. این محصول در سایز ۳۰*۶۰ و در کیفیت های مختلف بطور مستقیم از کارخانه عرضه می گردد و افراد می توانند در کمترین زمان این محصول را بصورت عمده خریداری نمایند.

سرامیک نما طرح آجر

سرامیک نما طرح آجر یکی از شیک ترین نوع سرامیک های دیواری می باشد. این محصول نسبت به رطوبت و خیس شدن مقاوم بوده و بخاطر برخوداری از برش لیزری نیاز به کار پر زحمت بندکشی ندارد. سرامیک طرح آجرنما را می توان علاوه بر

نمای بیرونی ساختمان در فضای های داخلی خانه مورد استفاده قرار داد. این محصول بخاطر دار بودن سطح صاف و براق به سهولت تمیز می گردد و عدم وجود بند و درز تعداد دفعات تمیز کردن را بطور چشم گیری کاهش داده است.

قیمت انواع سرامیک نما

در بازار قیمت انواع سرامیک نما طرح سنگ را می توان با در نظر گرفتن زیبایی و کیفیت آنها استعلام گرفت. به این ترتیب محصولاتی که قیمت بالاتری داشته باشند، طبیعتا زیبا تر بوده و البته از نظر کیفیت نیز در وضعیت مطلوبی قرار دارند. از هیمن رو بسیاری از معماران و خانه دارها جهت خرید عمده و ارزان تر انواع کاشی و سرامیک به خرید این محصول بطور مستقیم از کارخانه اقدام می نمایند تا بتوانند از قیمت ارزان و تخفیفات ویژه آن بهره مهند شوند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت سرامیک نما

لیست قیمت سرامیک نما ساختمان در سال ۹۸

لیست قیمت سرامیک نما در سال ۹۸ را می توان به راحتی از سایت ها …

Call Now Buttonتماس بگیرید