بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / سفارش خرید سرامیک کف آشپزخانه ساده

سفارش خرید سرامیک کف آشپزخانه ساده

در راستای سفارش خرید سرامیک کف آشپزخانه ساده و طرح دار می توان به نمایندگی های فروش و یا مراکز اینترنتی عرضه کاشی و سرامیک نظیرسایت ها و فروشگاه های اینترنتی رجوع کرد. زیرا فروشگاه های مجاز همیشه در دسترس افراد بوده و انواع سرامیک کف آشپزخانه ساده را با قیمت مناسب عرضه می دارند.

سرامیک آشپزخانه

یکی از مهمترین بخش های آشپزخانه کف آن بوده که باید به بهترین نحو پوشیده شود. زیرا این فضا همیشه به منظور رعایت اصول بهداشتی و نظافت، تمیز شده و باید کف آن از مصالح مقاوم و مخصوص پوشیده شود. یکی از بهترین مصالح که می توان به منظور کف آشپزخانه بکار برد، سرامیک می باشد. این تولیدات که به صورت حرفه ای تولید می شوند، می توانند از نفوذ رطوبت به لایه های زیرین نیز جلوگیری کنند.

سرامیک کف آشپزخانه ساده و طرح دار

با توجه به اینکه سرامیک کف آشپزخانه تاثیر زیادی در زیبایی محیط دارد، طبیعتا ساده و یا طرح دار بودن آن نیز مهم است. لذا در مدل های متنوع راهی بازار شده و خریداران می توانند از میان آنها شیک ترین ها را انتخاب کنند .با توجه به تنوع رنگ سرامیک کف آشپزخانه، انتخاب برای افراد متناسب با سلیقه آنها راحت تر شده است .از رنگ های پر فروش این نوع سرامیک کف عبارتند از:

  • سفید
  • قهوه ای
  • مشکی
  • طرح چوب
  • حاشیه دار

سرامیک دیوار آشپزخانه

یکی از دغدغه های مهم خانه دارها خصوصا خانم ها در ارتباط با کاشی وسرامیک، تمیز کرده بند و درز کاشی آشپزخانه بوده که پس از مدتی کاملا کثیف شده و به  رنگ سیاه در می آید. در همین راستا امروزه تولید کنندگان این حوزه با تولید انواع سرامیک کالیبره در نوع دیواری و کف توانسته اند این معضل را مرتفع نمایند. سرامیک

های دیوار آشپرخانه بدون بند، دارای کمترین میزان اختلاف نسبت به هم بوده و پس از نصب نیاز به بند کشی ندارد. از همین رو بسیاری از معماران ترجیح می دهند تا از انواع این محصول برای طراحی داخلی آشپزخانه بهره گیرند. زیرا علاوه بر عدم وجود درز و بند، تعداد دفعات کمتری نیاز به تمیز کردن سطوح احساس می شود.

جدیدترین مدل بین کابینتی

امروزه علاوه بر استفاده از کاشی و سرامیک برای طرح ریزی بدنه و کف محیط آشپزخانه، از جدیدترین مدل های بین کابینتی برای زیباسازی فضای بین کابینت ها استفاده می شود. این محصول از سرامیک های ریز در اندازه های ۲٫۵*۲٫۵ و… که بصورت منظم کنارهم چیده شده اند و بروی یک صفحه پلاستیکی مشبک قرار گرفته و تشکیل یک تایل یا ورق ۳۰*۳۰ سانتی متری را می دهد. بین کابینتی ها به سهولت در فضای مورد نظر قرار گرفته و نصب می شود و به راحتی می تواند چهره آشپزخانه را از حالت ساده به فضای زیبا و منحصر بفرد تبدیل نماید.

سفارش خرید سرامیک کف

از انجا که عرضه کننده های مختلف در زمینه ارائه انواع سرامیک کف فعالیت دارند، بی شک مدل های متنوع ای از این محصول در بازار موجود است. از این رو انتخاب و سفارش خرید آنها باید با در نظر گرفتن شاخصه های کیفی و زیبایی انجام شود. برای این منظور باید از شرکت های تخصصی کمک گرفت تا بتوان با مدل های جدید کاشی وسرامیک آشنا شده و مرغوبت ترین نوع آن را بصورت عمده و مستقم ارز کارخانه خریداری کرد.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف آشپزخانه جدید

خرید سرامیک کف آشپزخانه جدید در یزد

سرامیک طرح سانیا تیره سرامیک طرخ سانیا روشن سرامیک کف آشپزخانه جدید در طرح های …

Call Now Buttonتماس بگیرید