بازرگانی کاشیان
یکشنبه , فروردین ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / خرید اینترنتی کاشی استخری با قیمت مناسب

خرید اینترنتی کاشی استخری با قیمت مناسب

کاشی استخری بخاطر جذب رطوبت پایین از بهترین  پوشش های برای طراحی بدنه و کف محیط استخر می باشد. این محصول در اندازه های ۱ تا ۱۰ سانتی متری با بهترین مواد اولیه تولید شده که از طریق  سایت ها و فروشگاه های مجازی می توان جدیدترین نوع آن را با قیمت ارزان خریداری کرد.

کاشی استخری

از آنجایی که محیط استخر مدوام در ارتباط با آب و رطوبت می باشد، همین عامل با عث تخریب انواع پوشش های مورد استفاده در این محیط شده است. لذا طبیعتا باید از مصالحی جهت طرح ریزی بخش های مختلف استخر استفاده نمود که نسبت به دما و رطوبت مقاوم باشد. در همین راستا تولدی کنندگان با تولید انواع سرامیک استخری توانسته اند این معضل را مرتفع نمایند . کاشی های استخری را به گونه ای تولید کنند که دارای کمترین میزان جذب طوبت، حدود ۰٫۵ درصد بوده و در از پایداری مناسب در برابر شوک های حرارتی بهره مند می باشد.

سرامیک استخری پرسلان

علاوه بر سرامیک های ریز استخری، نمونه ای دیگری از سرامیک ها در اندازه های بزرگ عرضه می گردد که بسیار مناسب طراحی استخر های رو باز، سرویس بهداشتی و حمام و …. می باشد. این محصول نیز از مقاومت بالا در برابر شرایط نامساعد برخودار بوده و  دارای تنوع طرح و رنگ می باشد. از هیمن رو بسیاری از معماران تمایل دارند تا از جدیدترین سرامیک پرسلان استخری برای زیباسازی محیط استخر استفاده نمایند.

کاشی استخری ارزان

ازران بودن محصولات یکی از مهمترین اولویت های افراد برای خرید انواع کاشی و سرامیک می باشد. از همین رو معماران تمایل دارند تا از انواع کاشی استخری ارزان به منظور طراحی استخر استفاده نمایند. این محصول علاوه بر قیمت مناسب دارای کیفیت مطلوب بوده و توانسته با عملکرد مناسب رضایت مصرف کنندگان را به همراه بیاورند.  ازدیگر ویژگی های این محصول یتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • طرح های متنوع
  • رنگ بندی عالی
  • کیفیت مناسب
  • سایز های مینیاتوری
  • خاصیت ضد آب
  • پایدار در برابر آب

خرید اینترنتی کاشی

استخری خرید اینترنتی کاشی استخری امروزه از طریق سایت های اینترنتی توانسته کمک شایانی به متقاضیان خرید کاشی و سرامیک نمایند. زیرا این مراکز همیشه در دسترس افراد بوده و این امکان را برای آن های فراهم آورده تا بتوانند با طرح های مختلف و جذاب جدیدترین مدل سرامیک ایرانی آشنا شوند. همچنین خرید اینترنتی کاشی استخری سبب شده تا استخرداران در وقت و هزینه صرفه جویی کرد و در اسرع  وقت بهترین نوع آن را تهیه نمایند.

جهت مشاوره و خرید در مورد محصولات، در تماس باشید:
بازرگانی کاشیان
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک استخری رنگی مدرن

قیمت انواع سرامیک استخری در اصفهان

قیمت انواع سرامیک استخری در اصفهان و دیگر نقاط کشور را می توان در کمترین …