بازرگانی کاشیان
یکشنبه , شهریور ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / نمایندگی فروش انواع سرامیک لوکس سرویس بهداشتی درجه یک

نمایندگی فروش انواع سرامیک لوکس سرویس بهداشتی درجه یک

نمایندگی های فرش سرامیک لوکس سرویس بهداشتی در شهرستان های مختلف از طرف شرکت های تولیدی اعطا شده و انواع این محصول را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ممکن عرضه می دارند. همچنین سرامیک لوکس سرویس بهداشتی از طراحی منحصربفرد و رنگ بندی های شیک و زیبا بهره می برد که به طراحان در زیباسازی بدنه و کف توالت و حمام می تواند کمک شایانی نمایند.

سرامیک لوکس سرویس بهداشتی

سرامیک لوکس سرویس بهداشتی در سایز های مختلف و متناسب با ابعاد توالت و حمام های کوچک و بزرگ تولید می گردد و به معماران این اجازه را می دهد تا بتوانند از اندازه های مختلف برای تزیین این محیط استفاده نمایند. سرامیک های سرویس بهداشتی بخاطر سطح لعابدار و براق، در صورت کثیف شدن به سادگی قابل شستشوی بوده و تاثیر بسزایی در حفط رعایت بهداشت در این محیط می گردد.

مدل های جدید سرامیک سرویس بهداشتی

با پیشرفت صنعت کاشی و سرامیک و استفاده از دستگاه های مدرن در ساخت این محصول، ما هر روز شاهد مدل های جدید سرامیک سرویس بهداشتی می باشیم. این تنوع گسترده طرح و رنگ باعث شد تا افراد نتوانند در هنگام خرید بدرستی بهترین نوع سرامیک سرویس بهداشتی را انتخاب نماید. از همین رو نیاز به یک متخصص و کارشناس در این زمینه می تواند کمک شایانی به افراد در هنگام انتخاب سرامیک لوکس سرویس بهداشتی نماید.

سرامیک سرویس بهداشتی۳۰*۶۰

ز سایز های پرکاربرد سرامیک در بدنه سرویس بهداشتی می توان به سایز ۳۰*۶۰ اشاره نمود. این محصول بخاطر اندازه متوسط، به راحتی در بدنه سرویس بهداشتی نصب می گردد. لذا بسیاری معماران در طراحی توالت و حمام از سرامیک سرویس بهداشتی ۳۰*۶۰  بهره می گیرد.

همچنین این محصول امروزه درنوع کالیبره و بدون بند ساخته می شود که پس از نصب نیاز به کار سخت و دشوار بند کشی نداشته و چیدمان بهتر و بدون درزی را عرضه می دارد و بدین طریق فضای شیک و جذاب تری را ایجاد می نماید.

سرامیک کف توالت و حمام

استفاده از کاشی و سرامیک در مرحله نازک کاری ساختمان بوده و  افراد تمایل دارند تا با بهترین نوع پوشش اقدام به طرح ریزی بدنه و کف  سرویس بهداشتی بپردازند. سرامیک کف توالت و حمام از  بارز ترین نوع مصالح برای طراحی کف  این محیط بوده  که از گذشته دور تا کنون  از انواع این محصول استفاده می شد. امروزه سرامیک  کف توالت در  سایز های گوناگون  طراحی شده تا افراد بتوانند متناسب با ابعاد سرویس بهداشتی از  مرغوب ترین نوع  کاشی وسرامیک  استفاده نمایند.

کاشی سرویس بهداشتی قهوه ای

برای  داشتن  سرویس بهداشی لوکس وزیبا باید  به  طرح و رنگ سرامیک توجه خاصی نمود. کاشی سرویس بهداشتی قهوه ای بخاطر ترکیب شدن با رنگ های دیگ مانند رنگ سفید به خوبی می تواند فضای مدرنی را خلق نمایند. رنگ قهوه ای از رنگ های خنثی بوده و از  لحاظ روانشناسی رنگ، حس آرامش و اطمینان را به افراد القا می نمایند. خوشبختانه در سال های خیر انواع سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی  با طرح های شیک و رنگ بندی های منحصر بفرد  تولید شده که استفاده از این محصول به سادگی می تواند محیط جذابی را خلق  نمایند.

نمایندگی فروش سرامیک

نمایندگی های فرش کارخانه های بزرگ با عرضه مستقیم محصولات شرکت ها باعث شده اند تا افراد بتوانند راحت به این مراکز رجوع کنند و به خرید انواع کاشی و سرامیک بپردازند. در همین راستا سایت ها و فروشگاه های اینترنتی نیز با عرضه بهتر و سریع تر سرامیک لوکس سرویس بهداشتی توانسته

در روند پخش و تولید این محصول تاثیر بسزایی داشته  باشند. لذا با استفاده از سایت های اینترنتی خرید کردن برای افراد بسیار ساده گشته و متقاضیان می توانند علاوه بر آشنایی با جدیدترین مدل های سرامیک نمای ایرانی، مرغوبت ترین نوع آن را ثبت سفارش کرده و خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 052 9875
  واحد فروش: 0912 069 7813
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف توالت و حمام

فروش عمده سرامیک کف توالت و حمام

آیا می دانید چگونه سرامیک کف توالت و حمام توانسته فروش خوبی در سال های …

تماس بگیرید