بازرگانی کاشیان
چهارشنبه , مهر ۹ ۱۳۹۹
خانه / سرامیک نما / مرکز توزیع جدیدترین مدل های سرامیک نما

مرکز توزیع جدیدترین مدل های سرامیک نما

جدیدترین مدل های سرامیک نما به منظور بهره گیری در بخش بیرونی ساختمان با زیباترین طرح ها نظیر طرح سنگ و طرح آجر از طریق سایت های اینترنتی عرضه می گردد. این محصول بدلیل آنکه در نمای بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد از استحکام لازم در برابر سرما وگرما برخوردار بوده و از کمترین میزان جذب رطوبت نیز بهره می برد.

جدیدترین مدل های سرامیک نما

جدیدترین مدل های سرامیک نما در نوع رکتیفاید و بدن بند تولید می گردد که پس از نصب نیاز به بندکشی نداشته و سبب جلوه بیشتر طرح و نقش سرامیک می گردد. علاوه بر این سرامیک های نما در طرح سنگ های مختلف مانند طرح سنگ تراورتن عرضه می گردد که بسیار مناسب طرح ریزی نمای بیرونی ساختمان می باشد. از همین رو معماران ترجیح می دهند تا از انواع این محصول برای زیبا سازی ساختمان بهره  گرفت و باعث کاهش هزینه های پرداختی از این طریق شوند.

سرامیک نما طرح آجر

از پرفروش ترین و محبوب ترین نوع سرامیک می توان به سرامیک طرح آجر نما اشاره نمود . این محصول در طرح ها مختلف آجر نما با رنگ بندی عالی عرضه می گردد. لذا افراد در تلاش اند تا از بهترین نوع این محصول در نمای بیرونی ساختمان استفاده نمایند.

سرامیک طرح آجر در نوع پرسلان و معمولی ساخته شده که نوع پرسلان آن نیز بخاطر خاصیت ضد آب، بیشتر مو رد پسند بوده، اما این محصول بخاطر ویژگی های منحصر بفرد، نسبت به نوع معمولی از قیمت گرانتری برخودار می باشد.

سرامیک دیوار پارکینگ

بطور کلی در طراحی و طرح ریز قسمت ها مختلف ساختمان، سلیقه و نظر افراد بسیار مهم می باشد. زیر اگر تزیین محیط باب میل نباشد، حس خوبی را به افراد منتقل نمی کند. لذا پیشنهاد می گردد قبل از خرید به بررسی طرح های مختلف سرامیک پرداخته و منتاسب ترین مدل را برای طراحی انتخاب نمایند. از هیمن رو سرامیک دیوار پارکینگ بخاطر تنوع بسیار بالا در نقش و طرح و قیمت مناسب تر نسبت به سنگ طبیعی باعث شده تا افراد ترغیب به استفاده از این محصول در بدنه و کف ساختمان شوند.

مرکزتوزیع سرامیک نما

پخش و توزیع جدیدترین مدل های سرامیک نما از طریق سایت های اینترنتی،  خرید کردن را برای افراد سهل نموده است . زیرا این مراکز بخاطر در دسترس پذیری بالا به افراد  این اجازه را می دهند تا به سادگی به شناخت و بررسی جدیدترین مدل های سرامیک نما پرداخته و مرغوب ترین نوع آن را در کمترین زمان ممکن ثبت سفارش کرده و خریداری نمایند.

جهت مشاوره و خرید در مورد محصولات، در تماس باشید:
بازرگانی کاشیان
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

جدیدترین سرامیک نما

سرامیک نما طرح دار | قیمت انواع سرامیک نمای بیرون ساختمان

قیمت انواع سرامیک نما طرح دار مدرن جهت خرید عمده از سوی شرکت های مختلف …