بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / مرکز خرید سرامیک دیوار آشپزخانه مدرن

مرکز خرید سرامیک دیوار آشپزخانه مدرن

سرامیک دیوار آشپزخانه مدرن  با جذاب ترین طرح ها سبب شده تا افراد بسیاری ترغیب به استفاده از این محصول جهت زیباسازی بدنه آشپزخانه گردند. این محصول امروزه از طریق سایت ها و فروشگاه های مجازی عرضه می گردد و با استفاده از این مراکز مجازی به سهولت می توان جدیدترین مدل سرامیک های آشپزخانه را تهیه نمایید.

آشپزخانه از مهمترین قسمت های هر ساختمان می باشد که زیباسازی آن بسیار مهم بوده و افراد برای طراحی این محیط تمایل دارند تا از مصالحی شیک استفاده نمایند. در همین راستا سرامیک دیوار آشپزخانه مدرن با کیفیت بالا در نوع لیزری تولید شده که در هنگام نصب نیاز به کار پرزحمت بند کشی نداشته و علاوه بر بهبود زیبایی فضا سبب سهولت در تمیزی آشپزخانه می شود.

سرامیک دیوار آشپزخانه مدرن

سرامیک دیوار آشپزخانه مدرن علاوه بر طرح های زیبا و رنگ بندی شیک از مقاومت مناسب در برابر جذب آب و رطوبت برخوداره می باشد. همچنین این محصول نسبت به گرما و سرما پایدار بوده و بر اثر حرارت ناشی از پخت و پز تخریب نمی گردد. از دیگر خصوصیات این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • کیفیت بالا
  • بدون نیاز به بندکشی
  • قابلیت شستشو
  • سایزبندی مناسب
  • مقاومت شیمیایی مطلوب
  • تنوع طرح
  • رنگ های گوناگون
  • قیمت مناسب

مرکز خرید سرامیک دیوار

در سال های اخیر انواع سرامیک دیوار آشپزخانه مدرن را می توان به سادگی از فروشگاه های مجازی خریداری نمود. زیرا این مراکز در طول شبانه روز در دسترس افراد بوده و متقاضیان به سهولت می توانند به این مراکز عرضه سرامیک دیوار مراجعه نمایند و علاوه بر اطلاع از قیمت این محصول بهترین مدل آن را بصورت عمده در کمترین زمان خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه

نمایندگی پخش بهترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه

نمایندگی های پخش همیشه بهترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه را با مدل ها و رنگ …

Call Now Buttonتماس بگیرید