بازرگانی کاشیان
جمعه , مرداد ۸ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / نمایندگی انواع کاشی آشپزخانه طرح آجرنما

نمایندگی انواع کاشی آشپزخانه طرح آجرنما

کاشی آشپزخانه طرح آجرنما یکی از انواع پر تقاضایی ست که این نمایندگی به صورت ویژه آن را راهی بازار می کند. اغلب خریداران می توانند سفارش عمده آن را با توجه به رنگ بندی دلخواه مشخص کنند.

همانطور که می دانید از نظر خانم ها آشپزخانه مهمترین مکان خانه بوده و برای زیبایی محیط آن اهمیت زیادی قائل می شوند. لذا همیشه در انتخاب متریال بکار رفته در آشپزخانه دقت نظر داشته و زیباترین ها را بکار

می گیرند.کاشی آشپزخانه از مهمترین تولیداتی ست که امروزه با رنگ بندی های متنوع برای زیباسازی تولید شده و راهی بازار می شوند. این تولیدات را می توان با رنگ بندی دلخواه سفارش داده و محیط را به سلیقه خود تزیین نمود.

نمایندگی انواع کاشی آشپزخانه

در حال حاضر نمایندگی های فروش زیادی را می توان فعال دید که انواع کاشی آشپزخانه را مدل های زیبا و شیک ارائه می دهند. این مراکز عرضه کننده توجه ویژه ای به نظر و سلیقه مصرف کننده ها داشته و همیشه زیباترین ها را ارائه خواهند داد. انواع کاشی آشپزخانه براساس موارد زیر انتخاب می شوند:

  • رنگ بندی
  • طرح
  • سایز
  • زیبایی رنگ
  • مقاومت
  • درجه کیفیتی

انواع کاشی آشپزخانه طرح آجرنما

یکی از زیباترین مدل های کاشی آشپزخانه که در خانه های مختلف بکار گرفته شده و زیبایی خوبی دارند، دارای طرح آجرنما می باشند. این نوع کاشی ها شیک بودن را به آشپزخانه داده و می توان آن را با کابینت ها و دیگر لوازم خانه ست کرد. این مدل از کاشی آشپزخانه همیشه از سوی خریداران مختلف مد نظر بوده و سفارش داده می شوند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه

نمایندگی پخش بهترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه

نمایندگی های پخش همیشه بهترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه را با مدل ها و رنگ …

Call Now Buttonتماس بگیرید