بازرگانی کاشیان
یکشنبه , مهر ۲۷ ۱۳۹۹
خانه / سرامیک کف / سایت اینترنتی سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب

سایت اینترنتی سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب

سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب نقش های زیبا یکی از بترین کفپوش ها برای طراحی کف این محیط می باشد. این محصول بصورت رکتیفاید و بدون بند تولید شده و پس از نصب نیاز به کار پر زحمت بندکشی ندارد. جهت خرید سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب می توان به سایت ها اینترنتی نظیر این مجموعه رجوع نمود.

در سال های اخیر صنعتگران کاشی، سرامیک با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها اقدام به ساخت انواع سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب نموده اند. لذا این محصول از مقاومت بسیار بالا در برابر فشار بهره مند بوده و رنگ و لعاب آن از ثبات و دوام مطلوب برخودار می باشد. از همین رو اکثر معماران و خانه دارها از جدیدترین مدل سرامیک کف برای طراحی  کف آشپزخانه استفاده می نمایند.

عرضه سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب

سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب

سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب در سایزهای گوناگون نظیر سایز ۵۰*۵۰ و در سطح کار صاف تولید می شود. همچنین لعاب آن نیز در انواع مات و براق بوده و این امکان را برای افراد فراهم آورده تا بتوانند با توجه به نظر خود به انتخاب بپردازند. همچنین این محصول ویژگی های دیگری به شرح ذیل دارد:

  • بالا بودن رتبه کیفیت
  • مقاومت با نسبت به مواد شیمیایی
  • قیمت مناسب
  • برش لیزری
  • طرح های دیجیتالی
  • طرح ها و مدل های جدید و مدرن
  • رنگ بندی عالی

سایت اینترنتی سرامیک کف

امروزه به طرق مختلف افراد می توانند به خرید محصولات مورد نیاز خود بپردازند. اما ساده ترین راه برای خرید کردن، استفاده از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد، زیرا این مراکز بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته فعال بوده و در همیشه در دسترس افراد می باشد. لذا متقاضیان خرید سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب می توانند به سایت های اینترنتی عرضه کننده کاشی و سرامیک مراجعه کرده و جدید ترین نوع این محصول را بصورت عمده از کارخانه تهیه نمایند.

جهت مشاوره و خرید در مورد محصولات، در تماس باشید:
بازرگانی کاشیان
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف اتاق

مرکز فروش سرامیک کف اتاق خواب لوکس

انواع سرامیک کف اتاق خواب در طرح های لوکس و رنگ بندی شیک در داخل …