بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / سایت اینترنتی سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب

سایت اینترنتی سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب

سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب نقش های زیبا یکی از بترین کفپوش ها برای طراحی کف این محیط می باشد. این محصول بصورت رکتیفاید و بدون بند تولید شده و پس از نصب نیاز به کار پر زحمت بندکشی ندارد. جهت خرید سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب می توان به سایت ها اینترنتی نظیر این مجموعه رجوع نمود.

در سال های اخیر صنعتگران کاشی، سرامیک با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها اقدام به ساخت انواع سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب نموده اند. لذا این محصول از مقاومت بسیار بالا در برابر فشار بهره مند بوده و رنگ و لعاب آن از ثبات و دوام مطلوب برخودار می باشد. از همین رو اکثر معماران و خانه دارها از جدیدترین مدل سرامیک کف برای طراحی  کف آشپزخانه استفاده می نمایند.

عرضه سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب

سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب

سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب در سایزهای گوناگون نظیر سایز ۵۰*۵۰ و در سطح کار صاف تولید می شود. همچنین لعاب آن نیز در انواع مات و براق بوده و این امکان را برای افراد فراهم آورده تا بتوانند با توجه به نظر خود به انتخاب بپردازند. همچنین این محصول ویژگی های دیگری به شرح ذیل دارد:

  • بالا بودن رتبه کیفیت
  • مقاومت با نسبت به مواد شیمیایی
  • قیمت مناسب
  • برش لیزری
  • طرح های دیجیتالی
  • طرح ها و مدل های جدید و مدرن
  • رنگ بندی عالی

سایت اینترنتی سرامیک کف

امروزه به طرق مختلف افراد می توانند به خرید محصولات مورد نیاز خود بپردازند. اما ساده ترین راه برای خرید کردن، استفاده از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد، زیرا این مراکز بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته فعال بوده و در همیشه در دسترس افراد می باشد. لذا متقاضیان خرید سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب می توانند به سایت های اینترنتی عرضه کننده کاشی و سرامیک مراجعه کرده و جدید ترین نوع این محصول را بصورت عمده از کارخانه تهیه نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف آشپزخانه جدید

خرید سرامیک کف آشپزخانه جدید در یزد

سرامیک طرح سانیا تیره سرامیک طرخ سانیا روشن سرامیک کف آشپزخانه جدید در طرح های …

Call Now Buttonتماس بگیرید