بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / فروش عمده جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه زیبا و درجه یک

فروش عمده جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه زیبا و درجه یک

جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه در طرح های لوکس و شیک از طریق سایت های اینترنتی عرضه می گردد. این محصول در برابر شوک حرارتی ناشی از پخت و پز مقاوم بوده و از ثبات رنگ و لعاب برخودار می باشد. سرامیک های آشپزخانه در اندازه های مختلف  و متناسب با این محیط تولید شده و معماران می توانند با توجه به ابعاد آشپزخانه از سایز های مختلف سرامیک بهره گیرند.

جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه

محیط آشپزخانه از مکان های بسیار قابل توجه هر ساختمان بوده که تزیین آن تاثیر مستقیم در زیباسازی کل فضای داخلی ساختمان نیز دارد. این محیط در ارتباط با آب و  رطوبت بوده و گرمایی ناشی از پخت و پز در دمای محیط تاثیر گذار می باشد. لذا معماران از جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه برای طرح ریز بدنه و کف این محیط استفاده می نمایند. زیرا این محصول در برابر جذب رطوبت و خیس شدن مقاوم بوده و دارای خاصیت ضد حریق می باشد. از دیگر ویژگی های جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • کیفیت بالا
  • قیمت مناسب
  • پایدار در برابر فشار
  • قابلیت شستشوی راحت
  • تنوع در طرح و رنگ
  • سایز بندی مناسب

سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب

افراد زیادی تمایل دارند تا کف آشپزخانه را با استفاده از انواع چوب طبیعی و پارکت طرح ریزی نمایند. اما این محصول گران بوده و در اثر رطوبت از بین می رود. در همین راستا صنتعگران کاشی و سرامیک انواع سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب را به گونه ای تولید می نمایند که بسیار شبیه چوب طبیعی بوده و دارای تنوع بیشتر طرح و نقش و قیمت مناسب تر نسبت به چوب طبیعی می باشد. لذا افراد بخاطر خوصوصیات منحصر بفرد این محصول ترجیح می دهند تا از سرامیک طرح چوب برای طراحی کف آشپزخانه استفاده نمایند.

فروش عمده سرامیک آشپزخانه خرید

عمده جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه از کارخانه باعث کاهش هزینه های پرداختی به طور چشم گیری می شود. امروزه سایت ها اینترنتی این شرایط را فراهم آورده تا افراد بتوانند به سادگی با مدل های روزسرامیک دیواری و کف آشنا شده و انواع این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب بطور مستقیم از کارخانه خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه

نمایندگی پخش بهترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه

نمایندگی های پخش همیشه بهترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه را با مدل ها و رنگ …

Call Now Buttonتماس بگیرید