بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / فروش اینترنتی انواع سرامیک نما طرح آنتیک

فروش اینترنتی انواع سرامیک نما طرح آنتیک

انواع سرامیک نما طرح آنتیک یکی از پر فروش ترین نوع سرامیک می باشد. زیرا این محصول بخاطر طرح بی نظیر خود توانسته نظر افراد زیادی را بخود جلب نماید. جهت خرید انواع سرامیک نما طرح آنتیک می توان از سایت های اینترنتی بهره گرفت. زیرا این مراکز در ارتباط با تولید کنندگان بوده و انواع این محصول را با قیمت مناسب، بصورت عمده عرضه می دارند.

انواع سرامیک نما طرح آنتیک بخاطر قیمت ارزان تر نسبت به سنگ آنتیک و تنوع رنگ بیشتر مورد توجه خانه دارها می باشد. این محصول بسیار زیبا بوده به گونه ای که چشم هر بیننده ای را به خود خیر می کند. در ادامه به  ویژگی های مطلوب این محصول می پردازیم تا بیشتر با سرامیک نما طرح آنتیک آشنا شویم.

عرضه انواع سرامیک نما

انواع سرامیک نما طرح آنتیک

انواع سرامیک نما طرح آنتیک علاوه بر ظاهر زیبا  دارای خصوصیات به شرح ذیل می باشد که با عث افزایش مرغوبیت این کالا شده است. از همین رو افراد زیادی جهت طراحی نمای بیرونی ساختمان از این محصول استفاده می نمایند.

  • مقام در برابر نور خورشید
  • پایدار در برابر ضربه
  • ضریب جذب رطوبت پایین
  • دارای طرح های متنوع
  • رنگ بندی شیک
  • سایز های مختلف
  • دوام مطلوب در برابر مواد شیمیایی
  • انواع سرامیک نما طرح آنتیک

سرامیک نما طرح آجر

سرامیک نما طرح آجر از سرامیک های زیبا  و پرطرفدار در بین افراد می باشد. این محصول در سایز ۳۰*۶۰ و در نوع کالیبر و بدون بند تولید می شود. از انواع سرامیک طرح آجرنما می توان برای طراحی داخلی و بیرونی ساختمان بهره گرفت زیرا این محصول از مقاومت رنگ و لعاب برخودار بوده و در اثر شرایط محیطی مختلف تخریب نمی گردد.

سرامیک نمای بیرونی

نمای بیرون ساختمان را می توان بوسیله مصالح مختلف نظیر سنگ طراحی نمود. اما بدلیل گرانی سنگ طبیعی افراد روی به استفاده از سرامیک نما طرح سنگ آورده اند. زیرا این محصول نسبت به سنگ طبیعی از قیمت ارزان تر برخودار بوده

  و همچنین تنوع طرح و رنگ بیشتری دارد. از همین رو بسیاری از معماران تمایل دارند تا انواع سرامیک نمای بیرون ساختمان را بصورت عمده خریداری نماید و بدین طریق سبب کاهش هزینه های پرداختی گردند.

فروش اینترنتی سرامیک نما

در سال های اخیر تجارت الکترونیک در راستای عرضه انواع کاشی و سرامیک گام بزرگی بر داشته و امروزه شاهد فروش اینترنتی انواع کاشی و سرامیک از طریق سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشیم. از هیمن رو افراد می توانند انواع سرامیک نما طرح آنتیک را بصورت عمده و با قیمت های مناسب خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت سرامیک نما

لیست قیمت سرامیک نما ساختمان در سال ۹۸

لیست قیمت سرامیک نما در سال ۹۸ را می توان به راحتی از سایت ها …

Call Now Buttonتماس بگیرید