بازرگانی کاشیان
جمعه , شهریور ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / قیمت فروش سرامیک استخری شش ضلعی صادراتی

قیمت فروش سرامیک استخری شش ضلعی صادراتی

سرامیک استخری شش ضلعی صادراتی با قیمت روز توسط مجموعه کاشیان در سراسر کشور به فروش می رسد. این تولیدات در بهترین شرایط ساخته شده و طول عمر زیادی دارند. سرامیک های استخری شش ضلعی در مدل های ساده و میکس تولید شده که سرامیک های استخری میکس ترکیب رنگ متنوع تری دارد.

سرامیک استخری

زیبایی محیط استخر از مهمترین اهدافی ست که طراحان و معماران به آن دقت زیادی دارند. زیرا باید این محیط در عین کاربردی بودن، زیبایی داشته و بتوان حس خوبی در آن داشت. در حال حاضر که سرامیک استخری در رنگ ها و طرح های زیبا تولید می شوند، برای انتخاب و بکار گیری در انواع استخرها بسیار خوب می باشند. سرامیک استخری با مدل های متنوع راهی بازار شده که بیشتر اشکال هندسی آنها مورد توجه بوده و کاربردشان می تواند به افراد اجازه لذت بردن از محیط می دهد.

سرامیک استخری شش ضلعی

یکی از مدل های پر کاربرد سرامیک استخری در ایران، نوع شش ضلعی بوده و به دلیل نصب آسان آن در هر محل مجریان زیادی این تولیدات را انتخاب و استفاده می کنند. به دلیل تولید سرامیک استخری در ایران، دسترسی به مدل های زیبا و شیک آن برای خریداران مختلف راحت تر بوده و برای تهیه این محصول به مراکز تخصصی و معتبر مراجعه خواهند کرد.

سرامیک استخری ساده

بطور کلی سرامیک ریز استخر در مدل های سداه و میکس تولید می گردد که تفاوت این دو گروه در نوع رنگ بندی آن ها می باشد. سرامیک استخری ساده در انداز های ۲ تا ۱۰ سانتی متری در اشکال هندسی مربعی و شش ضلعی عرضه می گردد که استخرداران می تواند با بهره گیری از چند طرح ساده به طرو هم زمان فضای جذابی را در استخر خلق کنند. از ویژگی های بارز سرامیک استخری می توان به خاصیت ضد آب آن اشاره نمود که باعث شده تا استخرداران ترغیب به استفاده از این محصول در بخش های مختلف استخر شوند.

سرامیک پرسلان استخری

علاوه بر سرامیک های ۲*۲ روتوری نمونه های دیگری از این محصول در اندازه ۳۰*۳۰ و …. ساخته می شود که معماران از انواع سرامیک پرسلان استخری برای طراحی حوضچه ها، استخر های روباز و سرویس بهداشتی  بهره می گیرند.

این محصول در رنگ های متناسب با محیط استخر تولیده شده و از کیفیت بالا برخودار می باشد.  سرامیک استخری ایرانی از استحکام بالا در برابر نورخورشید، و فشار بهره مند بود دارای کمترین میزان جذب رطوبت می باشد.

قیمت فروش سرامیک استخری صادراتی

تولید سرامیک استخری در سال های اخیر به صورت کاملا حرفه ای دنبال می شود. به همین دلیل می توان شاهد افزایش فروش این محصول در داخل و خارج از کشور بوده و افراد زیادی آن را تهیه می کنند. سرامیک استخری شش صادراتی همیشه از نوع درجه یک بوده و طبیعتا قیمت فروش آنها نیز بالاتر خواهد بود. به همین دلیل است که خرید آنها برای افراد مختلف اهمیت زیادی دارد.

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 052 9875
  واحد فروش: 0912 069 7813
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک میکس البرز

قیمت خرید سرامیک میکس البرز

سرامیک میکس البرز زیباترین دیوارپوش هایی میباشد که امروز بسیاری از استخرداران تلقی شدن دعا …

تماس بگیرید