بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / سفارش اینترنتی سرامیک کف پذیرایی ۵۰*۵۰

سفارش اینترنتی سرامیک کف پذیرایی ۵۰*۵۰

سرامیک کف پذیرایی ۵۰*۵۰ نوع لیزری و بدون بند یکی از مناسب ترین گزینه ها برای طراحی کف ساختمان خصوصا پذیرایی می باشد. این محصول بخاطر برخوداری از برش لیزری نیاز به بند کشی نداشته و نسبت به برش های  معمولی از جلوه و زیبایی بیشتری بهره مند می باشد. این محصول را می توان بصورت عمده از طریق مجموعه کاشیان ثبت سفارش نمود و خریداری کرد.

سرامیک کف پذیرایی ۵۰*۵۰ کالیبره در لعاب های مات تا براق تولید می گردد که هر نوع لعاب خصوصیات منحصر بفرد خود را دارا می باشد. لعاب های مات از ضریب اصطحکاک مناسب برخودار بود و میزان لغزندگی سطح آن کم می باشد و سبب سهولت در رفت و آمد می شود. لعاب های براق سبب بهتر انعکاس نور شده و در نورپردازی محیط کمک شایانی می نماید. این محصول دارای  ویژگی های دیگری می باشد که در ادامه مطلب به آن می پردازیم.

عرضه سرامیک کف پذیرایی ۵۰*۵۰

سرامیک کف پذیرایی ۵۰*۵۰

سرامیک کف پذیرایی ۵۰*۵۰ دارای وزن و ضخامت مناسب بوده به نحوه ای که در برابر انواع فشار مقاومت فوق العادی از خود نشان می دهد. مقاومت مکانیکی بالای این محصول سبب شده تا معماران بتوانند از انواع این محصول برای طراحی کف حیاط، پارکینگ و … استفاده نمایند. سرامیک کف پذیرایی ۵۰*۵۰ ویژگی های دیگری به شرح ذیل دارد:

  • جذب رطوبت پایین
  • قابلیت شستشوی آسان
  • مدل های متنوع
  • رنگ بندی های بی نظیر
  • اندازه های مختلف
  • درجه کیفیت بالا
  • قیمت مناسب
  • برش لیزری

سفارش ایترنتی سرامیک کف

در سال های اخیر میزان فروشگاه های مجازی بیشتر از میزان فروشگاه های فیزیکی بوده و هر روزه افراد بسیاری روی به استفاده از مراکز عرضه اینترنتی می آورند. زیرا سایت های اینترنتی همیشه در دسترس افراد بوده و در کمترین زمان ممکن اطلاعاتی نظیر: معرفی مدل های جدید سرامیک ، لیست قیمت کاشی و سرامیک و … را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. از همین رو افراد با رجوع کردن به این مراکز علاوه بر آشنایی بهتر با سرامیک کف پذیرایی ۵۰*۵۰ انواع این محصول را می توانند بصورت عمده تهیه نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی تک گل بین کابینتی

فروش بهترین کاشی تک گل بین کابینتی

کاشی تک گل بین کابینتی در رنگهای سفید طلایی از بهترترین نوع سرامیک ها برای …

Call Now Buttonتماس بگیرید