بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / طراحی نمای بیرونی ساختمان با سرامیک

طراحی نمای بیرونی ساختمان با سرامیک

 طراحی نمای بیرونی ساختمان با سرامیک امروزه به یکی از مروسم ترین نوع  طراحی نما مبدل شده است. زیرا این محصول از قیمت ارزان تری نسبت به دیگر دیوارپوش ها عرضه می گردد. سرامیک های نمای بیرونی ساختمان دارای اندازه های بزرگ و متوسط تولید می گردد که افراد می توانند با توجه به نظر خود از انوان این محصول جهت طرح ریزی نمای ساختمان بهره گیرند.

نمای بیرونی ساختمان با سرامیک

معماران بای طراحی بخش بیرونی ساختمان از انواع دیوار پوش ها مانند، سنگ، کامپوزیت، شیشه، آجر نما و …. استفاده می نمایند. اما در بین همه این مصالح، زبیاسازی نمای بیرونی ساختمان با سرامیک بیشتر مد نظر افراد   می باشد.

زیرا این محصول در نوع پرسلان ساخته شده که دارای کمترین میزان جذب روطوبت بوده و علاوه  بر جلوه زیبایی عایق مناسب در برابر سرما و گرما را نیز تشکیل می دهد. همچنین سرامیک نما ساختمان نسبت به دیگر دیوارپوش ها از از تنوع طرح و رنگ بیشتر و قثیمت مناسب تری برخودار می باشند.

سرامیک نما طرح تراورتن

سرامیک نما طرح تراورتن در سال های اخیر با مدل های جذاب خود توانسته نظر خانه دارها و معماران بسیاری را متوجه خود نماید. این نوع سرامیک های در طرح سنگ های مختلف مانند طرح سنگ تراورتن، آنتیک، گرانیت و …. بصورت دیجیتالی طراحی شده که از بعد ظاهری بسیار نزدیک به سنگ طبیعی بوده و تشخیص آن برای افراد در  دید اول بسیار سخت و دشوار می باشد. جدیدترین مدل های سرامیک نما طرح تراورتن را  می توان علاوه بر بخش بیرونی ساختمان برای طرح ریزی قسمت های داخلی مانند دیوار پارکینگ، حیاط مورد استفاده قرار داد.

سرامیک نما طرح آجر

آجر نما از جمله دیوار پوشش های سنتی می باشد که امروزه بخاطر عایق نبود در برابر صدا و گرما و  همچنین  تنوع کم نسبت به دیگر دیوار پوش های زیاد مورد توجه قرار نمی گیرد. از همی رو افراد بجا طرح تزیین ساختمان با آجر، ترعیب  به استفاده از سرامیک نما طرح آجر شده اند.  زیرا این محصول دارای طرح های مختلف و شیک و بسیار مناسب طرح ریزی  بخش داخلی و نمای بیرونی ساختمان می باشد.

قیمت سرامیک نما

بطور کل قیمت سرامیک نما بسته به پارامتر هایی مانند درجه کیفیت، اندازه، جنس و… می باشد. از همین رو افراد جهت اطلاع از قیمت روز این محصول می توانند از سایت های اینترنتی کمک گیرند. زیرا فروشگاه های مجازی با تولیدکنندگان کاشی و سرامیک در ارتباط مستقیم هستند. و قیمت عمده و خریده این محصول را در اسرع و قت منتشر می نمایند. لذا متقاضیان خرید کاشی و سرامیک با رجوع کردن به این مراکز می توانند علاوه بر اطلاع از قیمت این محصول مرغوب ترین نوع سرامیک نمای ساختمان را تهیه نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت سرامیک نما

لیست قیمت سرامیک نما ساختمان در سال ۹۸

لیست قیمت سرامیک نما در سال ۹۸ را می توان به راحتی از سایت ها …

Call Now Buttonتماس بگیرید