بازرگانی کاشیان
چهارشنبه , تیر ۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / نمایندگی عرضه بهترین سرامیک کف پذیرایی

نمایندگی عرضه بهترین سرامیک کف پذیرایی

بهترین سرامیک کف پذیرایی را می توان از طریق نمایندگی های عرضه کننده این محصول تهیه نمود. همچنین سایت های اینترنتی معتبر بسیاری از سوی شرکت های پخش ماموریت یافته تا جدیدترین مدل های سرامیک کف و دیواری را به افراد معرفی کرده و فضای مناسب را برای متقاضیان ایجاد کنند تا افراد بتوانند بهترین مدل سرامیک کف پذیرایی را با قیمت مناسب خریداری نمایند.

بهترین سرامیک کف

محیط خانه زمانی دلچسب و خوب می باشد که در آن بهترین لوازم و مصالح بکار گرفته شود. در این میان برخی از تولیدات از نظر مقامت مد نظر بوده و برخی دیگر از نظر زیبایی مهم می باشند. بی شک در یک بنای خوب بهره گیری از این دو گروه مصالح اهمیت زیادی دارد. کاشی و سرامیک را می توان از دسته محصولاتی دانست که هم از نظر مقاومت مطرح بوده و هم در زیبایی محیط نقش مهمی دارند.

بهترین سرامیک کف پذیرایی

یکی از انواع سرامیک ها که به صورت تخصصی تولید و در ساختمان ها کاربرد دارند، سرامیک کف است. این محصولات در مکان های مختلف بکار گرفته شده که پذیرایی یکی از مهمترین آنهاست. در این محیط ها باید بهترین سرامیک کف بکار گرفته شده تا شیک بودن محیط را تحت تاثیر خود قرار دهد. از بهترین و پر فروشترین رنگ بندی های سرامیک کف پذیرایی عبارتند از:

  • قهوه ای
  • سفید مشکی
  • سفید ساده
  • طوسی
  • ابر و باد

سرامیک کف ۶۰*۶۰

بطور کلی در طراحی کف ساختمان باید به ابعاد سطح کار دقت نمود و با توجه به اندازه  کف هال و پذیرای، اقدام به انتخاب سایز مناسب سرامیک کرد. سرامیک های کف ۶۰*۶۰ از اندازه های پرفروش سرامیک کف به شماره می رود. این محصول در طرح و نقش های مختلف مانند طرح سنگ مرمر، طرح سنگ گرانیت، طرح های هندسی و … عرضه می گردد که این تنوع طرح و نقش باعث شده تا افراد بتوانند مطابق نظر خود از اندازه های مختلف سرامیک با طرح های گوناگون جهت ایجاد طراحی داخلی ساختمان استفاده نمایند و محیط زیبا و مدرنی را در خانه بوجود بیاورند.

سرامیک کف براق

سرامیک ها در دو نوع مات و براق تولیده شده که هر کدام از این مدل ها دارای ویژگی های مختص به خود بوده و افراد باید قبل از خرید به این موضوع توجه کنند. سرامیک های کف براق از ضریب اصطحکاک کمی برخودار بوده و سطح آن نسبت به سرامیک کف مات لغزنده تر می باشد.

اما سرامیک های براق بخاطر انعکاس بهتر نور در محیط خانه، فضا را لوکس تر و جذاب تر نشان می دهد. از همین رو بسیاری از افراد که تمایل به زرق وبرق دارند می توانند با استفاده از سرامیک کف براق محیطی منحصر بفرد و خیره کننده در فضای  داخلی خانه ایجاد نمایند.

نمایندگی های عرضه سرامیک کف

در بسیاری از نمایندگی ها می توان شاهد عرضه بهترین سرامیک کف پذیرایی در طرح ها و رنگ های متنوع بود. این مراکز می توانند در انتخاب یک محصول زیبا و مقاوم کمک زیادی به مشتریان خود کرده و آنها را مشاوره دهند. بخصوص در شهرهای بزرگ کشور که رقابت اهمیت زیادی دارد.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف آشپزخانه جدید

خرید سرامیک کف آشپزخانه جدید در یزد

سرامیک طرح سانیا تیره سرامیک طرخ سانیا روشن سرامیک کف آشپزخانه جدید در طرح های …