بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , تیر ۳ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / فروش اینترنتی بهترین نوع سرامیک کف حیاط درجه یک بصورت عمده

فروش اینترنتی بهترین نوع سرامیک کف حیاط درجه یک بصورت عمده

انواع سرامیک کف حیاط در اندازه های مختلف برای طراحی کف ساختمان از طریق سایت های اینترنتی بفروش می رسد. این محصول در برابر شرایط محیط مقاوم بوده و از استحکام فوق العاده بالا در برابر فشار وارده بر سطح برخودار می باشد. از سرامیک کف حیاط می توان برای طرح ریزی کف پارکینگ، انبار و …. بهره گرفت و محیط شیک و زیبایی را ایجاد نمود.

سرامیک کف حیاط

بسیاری از خانه ها داری حیاط بوده که بطور معمول افراد از انواع سنگ برای طرح ریزی این قسمت بهره می گرفتند. اما امروزه بدلیل گرانی این محصول، معماران روی به استفاده از انواع سرامیک کف حیاط برای زیباسازی این فضا آورده اند. جالب است بدانید در سال های اخیر تولیدکنندگان کاشی و

سرامیک با بکار گیری دستگاه های پیشرفته مدل های مختلف و جذابی از این محصول را ارائه کرده اند که یکی از این طرح ها، سرامیک کف طرح سنگ می باشد که از لحاظ ظاهری بسیار مشابه سنگ طبیعی بوده و با کیفیت بالای خود توانسته جایگزین مناسبی برای سنگ باشد.

سرامیک کف ۵۰*۵۰

سرامیک کف حیاط در اندازه های مختلف نظیر سایز ۵۰*۵۰، ۶۰*۶۰ و …. عرضه می شود و به معمارن این اجازه را می دهد تا بتوانند مطابق سطح کار از اندازه مناسب سرامیک کف استفاده نماید. انتخاب درست سایز سرامیک باعث کاهش هزینه های پرداختی و چیدمان بهتر طرح  و نقش سرامیک می شود. سرامیک کف ۵۰*۵۰ با سایز متوسط، متناسب با بسیاری از سطح کارها بوده و با خلق محیط زیبا و مدرن توانسته رضایت مصرف کنندگان را به خود جلب نماید.

سرامیک کف طرح پارکت

از دیگر سرامیک های جذاب برای تزیین کف ساختمان نظیر کف پذیرایی و هال می توان به سرامیک طرح پارکت اشاره نمود. این محصول در نقش های متنوع با طرح چوب های متفاوت، بسیار مورد توجه علاقمندان بوده و نسبت به چوب و پارکت در برابر شرایط مقاوم تر می باشد. از سرامیک کف طرح پارکت برای طراحی کف اتاق خواب، آشپزخانه نیز می شود استفاده نمود. همچنین این نوع کفپوش از قابلیت شستشو با آب برخودار بوده و در صورت نیاز می توان سطح مورد نظر را با آب شستشو داد و تمیز نمود.

فروش اینترنتی سرامیک کف

در سال های اخیر فروش اینترنتی این شرایط را برای افراد فراهم ساخته است تا بتوانند در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه انواع محصولات مورد نظر خود مانند کاشی و سرامیک را نیز خریداری نماید. سایت های اینترنتی با کارخانه های تولیدی در ارتباط بوده و جدیدترین مدل سرامیک کف حیاط را از طریق این فضا معرفی می نمایند. لذا افراد می توانند با مراجعه به فروشگاه های مجازی علاوه بر آشنایی با بروزترین طرح های سرامیک کف، بهترین نوع آن را بصورت عمده سفارش داده و خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف آشپزخانه جدید

خرید سرامیک کف آشپزخانه جدید در یزد

سرامیک طرح سانیا تیره سرامیک طرخ سانیا روشن سرامیک کف آشپزخانه جدید در طرح های …