بازرگانی کاشیان
جمعه , مرداد ۸ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / نمایندگی فروش سرامیک دیوار دستشویی

نمایندگی فروش سرامیک دیوار دستشویی

سرامیک دیوار دستشویی با طرح های منحصر بفرد و  جدید توسط تولیدکنندگان داخلی ساخته می شود. این محصول از ترکیب رنگ سه گانه به راحتی فضای شیک و مدرنی را در محیط توالت و حمام ایجاد می نماید. سرامیک دیوار دستشویی را می توان بصورت عمده از نمایندگی های فروش و سایت های عرضه کننده کاشی و سرامیک خریداری نمود.

استفاده از سرامیک های طرح دار با ترکیب رنگ عالی در محیط سرویس بهداشتی سبب ایجاد فضای جذاب می شود. از همین رو بسیاری از تولید کنندگان اقدام به تولید سرامیک دیوار دستشویی با مدرن ترین طرح ها و رنگ های زیبا نموده اند. این طرح ها به ترتیب شامل قسمت تیره در پایین، قسمت دکور در وسط و قسمت روشن در بالای سطح کار قرار می گیرد و محیط زیبایی را خلق می نماید.

عرضه سرامیک دیوار دستشویی

سرامیک دیوار دستشویی

سرامیک دیوار دستشویی علاوه بر نقش زیبا از قابلیت شستشو آسان برخوردار بوده و در هنگام کثیف شده به راحتی محیط را با آب شستشو داد. همچنین این محصول در سایز ۳۰*۶۰ با سطح کار صاف می باشد که در حفظ رعایت بهداشت و پاکیزگی آسان محیط تاثیر بسزایی دارد. ار دیگر مشخصات این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • درجه کیفیت بالا
  • تنوع طرح و نقش
  • رنگ بندی بسیار زیبا
  • مقاومت مکانیکی مطلوب
  • وزن کم
  • قیمت مناسب

نمایندگی فروش سرامیک دیوار

در سال های اخیر اعطای نمایندگی انواع کاشی و سرامیک در نقاط مختلف کشور صورت گرفته است و افراد می توانند به سهولت به این نمایندگی ها مراجعه نمایند. از طرف دیگر عرضه سرامیک دیوار دستشویی توسط سایت ها و فروشگاه های مجازی توانسته کمک شایانی

به تولیدکنندگان و مصرف کنندگان نمایند. زیرا این مراکز اینترنتی همیشه فعال بوده و بدلیل ارتباط مستقیم با کارخانه های بزرگ علاوه بر انتشار اطلاعات کاشی وسرامیک، امکان خرید عمده این محصول را فراهم آورده است.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین سرامیک سرویس بهداشتی

فروش عمده سرامیک سرویس بهداشتی

فروش عمده سرامیک سرویس بهداشتی را این نمایندگی با برندهای شناخته شده در شهرهای مختلف …

Call Now Buttonتماس بگیرید