بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / فروش اینترنتی کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی وحمام

فروش اینترنتی کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی وحمام

کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی باید از مقاومت مطلوب در برابر آب برخودار بود و دارای سایز های کوچک و متوسط متناسب با ابعاد توالت و حمام باشد. این محصول را می توان بصورت اینترنتی و با قیمت ارزان مستقیم از کارخانه سفارش داد و خریداری نمود.

کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

کاشی و سرامیک بدلیل فراوانی مواد اولیه از قدیمی ترین ساخته های دست بشر می باشد. زیرا سهولت در ساخت این امکان را فراهم آورده بود تا افراد بتوان انواع اشیا تزیینی را بسازند. با گذر زمان و پیشرفت علم، امروزه این محصول توسط دستگاه های پیشرفته و هماهنگ با دانش روز دنیا تولید می گردد و به یکی از بهترین مصالح برای نازک کاری و زیباسازی فضای داخلی و خارجی  تبدیل شده است.

کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی داری تنوع بالایی در طرح و رنگ بوده و دست افراد را باز گذاشته تا بتوانند مطابق نظر و سلیقه  خود به انتخاب بپردازند. جالب است بدانید کاشی و سرامیک با رنگ روشن، سرویس های بهداشتی کوچک را بزرگتر نمایش می دهد و باعث نورگیری بهتر محیط می شود. همچنین ترکیب رنگ های تیره نظیر قهوه ای با رنگ های روشن مانند سفید یا کرم به سادگی می تواند فضای شیک و مدرنی را خلق نماید. همچنی نوع طرح دار این محصول با طرح های لوکس خود محیط توالت و حمام را از حالت سرد و کسل کننده به فضای زیباتری تبدیل کند.

کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

کاشی دیوار توالت و حمام

کاشی های که در بدنه   توالت و حمام قرار می گیرد باید دارای ویژگی های به شرح ذیل باشد تا بتواند از این محصول برای طراحی این فضا استفاده نمود:

  • ضریب W.A lمطلوب
  • مقاومت شیمیایی مناسب
  • شستشوی راحت
  • پایدار در برابر حرات و گرما
  • خاصیت ضد حریق
  • تنوع در طرح و رنگ
  • سایز های مختلف
  • برخوداری از درجه کیفیت
کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

سرامیک کف سرویس بهداشتی

سرامیک های کف سرویس بهداشتی در سایز های گوناگون و با لعاب کاری های مختلف تولید و عرضه می شود. نوع براق آن دارای درجه سایندگی بوده که باید در هنگام خرید به رتبه PEI  آن دقت نمود که درجه 3 و 4 آن مناسب برای منازل مسکونی می باشد.

همچنین بالا بود COF یا میزان لیزی سرامیک کف از جمله موارد مهمی می باشد که باید به آن توجه نمود. زیرا پایین بودن  COF باعث سر خوردن افراد در هنگام رفت و آمد می شود.  COF  50 مناسب برای فضای های مسکونی و 60  آن برای محیط ها تجاری مناسب می باشد.

کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

فروش اینترنتی کاشی و سرامیک

در سال های اخیر فرو ش اینترنتی انواع کاشی و سرامیک، خرید این محصول را  برای افراد بسیار راحت کرده است. زیرا افراد در کمترین زمان ممکن می توانند به این مراکز اینترنتی رجوع کنند و علاوه بر آشنایی با طرح ها و مدل های جدید کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی، بهترین نوع این محصول بطور مستقیم  از کارخانه خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی تک گل بین کابینتی

فروش بهترین کاشی تک گل بین کابینتی

کاشی تک گل بین کابینتی در رنگهای سفید طلایی از بهترترین نوع سرامیک ها برای …

Call Now Buttonتماس بگیرید