بازرگانی کاشیان
شنبه , مرداد ۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / خرید عمده سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

خرید عمده سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی امروزه در طرح های متعدد و مطابق با نظر معماران و افراد تولید می گردد. یکی از بهترین سایز های این محصول سایز ۳۰*۶۰ دیواری بوده که بسیار متناسب با ابعاد توالت و حمام های مختلف می باشد. سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی را می توان از طریق سایت های اینترنتی بصورت عمده در اسرع وقت سفارش داده و خریداری نمایید.

محیط توالت و حمام قسمت کوچکی از هر ساختمان را به خود اختصاص داده و از همین رو طراحی و تزیین بدنه و کف آن بسیار مورد اهمیت می باشد. علاوه بر این سرویس بهداشتی بخاطر موقعیت حساس خود نیازمند حفظ رعایت بهداشت درآن بوده تا مانع انتشار ویروس ها و باکتری ها در فضای خانه گردد. لذا بسیاری از معماران انواع سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی جهت زیباسازی این محیط بهره می گیرند. زیرا این نوع پوشش علاوه بر ظاهر زیبا، قابلیت شستشو داشته  و سبب حفظ بهداشت در توالت و حمام می گردد.

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

تولید انواع کاشی و سرامیک نخستین با در شهر کاشان صورت گرفته و نام کاشی برگفته از نام این شهر می باشد که امروزه این صنعت در ایران گسترش زیادی پیدا نموده بطوریکه امروزه انواع طرح های این محصول با بالاترین کیفیت بوسیله دستگاه های دیجیتالی طرح ریزی شده است. سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی دارای ویژگی های مطلوبی به شرح ذیل می باشد:

  • شستشوی آسان
  • مدل های متنوع
  • رنگ های شیک
  • سایز های مختلف
  • خاصیت ضد حریق
  • جذب رطوبت پایین
  • بالا بودن درجه کیفیت
  • مقاومت شیمیایی مناسب

سرامیک دیوار سرویس بهداشتی

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی  در کابرد های دیواری و کف با برش های معمولی و لیزری ساخته می شود. نوع کالیبره سرامیک دیوار سرویس بهداشتی توسط دستگاه های لیزری، برش داده شده، به نحوی که دارای کمترین میزان اختلاف نسبت به هم بود

و در هنگام نصب نیاز به بند کشی نداشته که این خصوصیت سبب افزایش جلوه زیبایی این محصول شده است. لذا بسیاری از افراد که با این نوع سرامیک آشنایی هستند، تمایل دارند تا با بهره گیری از سرامیک های کالیبره، بدنه و کف سرویس بهداشتی را تزیین نمایند.

رنگ مناسب کاشی توالت

در طراحی  محیط های مختلف ترکیب رنگ یک رکن اساسی به شمار می رود که با ید افراد به آن توجه خاصی کنند. رنگ های در دو گروه سرد و گرم دسته بندی می شود که هر کدام از لحاظ روانشناسی دارای نماد بوده و حسی خاصی را به محیط و افراد القا می نماید. از رنگ های مناسب برای طراحی محیط توالت وحمام  می توان به رنگ سفید، طوسی، کرم، قهوه ای و … اشاره نمود.

پیشنهاد می شود که افراد باید از ترکیب چند رنگ در طراحی های استفاده نمایند. جدیدترین مدل های سرامیک دیواری ارزترکیب رنگ  عالی بهره می برد و  دارای طر حهای کم نظیر می باشد که باید نصاب در موقع نصب ابتدا قسمت تیره ، سپس دکور و در نهایت  قسمت روشن را نیز  نصب گرداند تا طرح سرامیک بخوبی نصب شده و جلوه نمایی کند.

سرویس بهداشتی آبی

از رنگ های مناسب برای طراح داخلی سرویس بهداشتی می توان به  رنگ آبی اشاره نمود. این  رنگ جز رنگ های سرد بود و نماد سلامتی می باشد و  حس  آرامش را به افراد القا می کند. سرامیک سرویس بهداشتی آبی علاوه بر طرح و رنگ جذاب دارای مقاومت بالا در برابر جذب رطوبت بوده و  این امکان را به افراد می دهد تا بتوانند با شستشوی آسان سبب حفظ رعایت بهداشت در این محیط گردد. سرامیک سرویس بهداشتی آبی در ترکیب با رنگ های دیگر مانند سفید ،به راحتی محیط زیبا و مدرن را توالت و حمام خلق کند.

خرید عمده سرامیک

در سال های اخیر تجارت الکترونیک خرید عمده انواع کاشی و سرامیک را برای افراد بسیار آسان نموده است. زیرا سایت ها و فروشگاه های اینترنتی معتبر بسیاری در زمینه عرضه انواع سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی و خارجی فعالیت دارند. جالب است بدانید این مراکز اینترنتی با کارخانه ها و تولید کنندگان این محصول در ارتباط هستند و انواع سرامیک دیواری و کف را بصورت عمده با نازلترین قیمت عرضه می دارند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین سرامیک سرویس بهداشتی

فروش عمده سرامیک سرویس بهداشتی

فروش عمده سرامیک سرویس بهداشتی را این نمایندگی با برندهای شناخته شده در شهرهای مختلف …

Call Now Buttonتماس بگیرید