بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / قیمت سرامیک طرح سنگ برای نما

قیمت سرامیک طرح سنگ برای نما

لیست قیمت سرامیک طرح سنگ معمولا از سوی مجموعه های عرضه کننده با نرخ جدید اعلام می شود. این نوع سرامیک که برای نما کاربرد زیادی داشته، بسیار متنوع بوده و معمولا براساس سلیقه افراد و کیفیت خریداری می شوند.

در بازار ایران می توان شاهد عرضه طرح های متنوع از انواع سرامیک و کاشی بود. زیرا تولید آنها در کارخانه های مختلف صورت گرفته که هر یک از به منظور ایجاد تنوع در محصولات خود، ترکیبات رنگ و طرح شیک را مد نظر قرار می دهند. این تولیدات معمولا به منظور ایجاد عایق رطوبی و زیبایی انتخاب و بکار گرفته می شوند.

لذا استفاده از آنها در بخش های مختلف ساختمان اهمیت زیادی دارد. در سالهای اخیر می توان شاهد بهره گیری از سرامیک های مخصوص در نما ساختمان ها نیز بود. زیرا این متریال مقاومت بالا داشته و کاربردش در بیرون ساختمان طول عمر زیادی خواهد داشت. با توجه به مناسب بودن قیمت انواع سرامیک در بازار، مجموعه های مختلف آنها را ترجیح داده و خریدار می کنند.

عرضه انواع سرامیک طرح سنگ

لیست قیمت سرامیک طرح سنگ

مدل هایی که از انواع سرامیک نما در بازار وجود داشته، الهام گرفته از تولیدات طبیعی بوده که مردم به آنها آشنایی دارند. در این صورت انتخاب و خرید آنها آسان تر شده و خریداران می توانند سلیقه و عقیده خود را بهتر مد نظر قرار دهند. سرامیک طرح سنگ از جمله زیباترین ها بوده که با بالاترین کیفیت در تولیدهای تخصصی ساخته می شوند. این محصولات هم از نظر رنگبندی متنوع بوده و هم طرح هایی که در آنها بکار رفته تنوع دارند. در بازار عرضه کننده هایی را می توان دید که با اعلام لیست قیمت سرامیک سنگ نیاز مشتریان خود را بهتر برطرف کرده و با آنها همکاری می کنند. این عرضه کننده ها کیفیت و نرخ فروش را از عوامل مهم در انتخاب مصرف کننده ها می دانند.

سرامیک تراورتن سفید

تراورتن یکی از سنگهای ساختمانی بسیار زیبا بوده که طرح های آن برای مصرف کننده ها اهمیت زیادی دارد. بخصوص وقتی از این سنگ در نمای ساختمان بهره گرفته می شود. اما مسلما خرید سنگهای تراورتن نیاز به سرمایه بالا داشته که برای اغلب افراد میسر نیست. از این رو امروزه توجه به سرامیک طرح تراورتن بیشتر مد نظر قرار گرفته است. لذا رنگ بندی های متنوع ای از انواع سرامیک تراورتن در بازار عرضه شده که زیبایی آنها برای خریداران مهم است.

 • سفید
 • قرمز
 • سبز
 • زرشکی
 • مشکی

از جمله معروفترین رنگهای سرامیک تراورتن بوده که فروش خوبی دارند.

جدید ترین مدل سرامیک طرح آجر

علاوه بر سرامیک های طرح سنگ، استقبال زیادی از سرامیک های طرح آجر می شود. زیرا این سرامیک ها نیز در نمای بیرونی به خوبی جلوه کرده و می توان زیبایی خوبی به همراه داشته باشند. هر چقدر زیبایی و کیفیت سرامیک طرح آجر بیشتر باشد، می توان استقبال بیشتری از آن را در بازار دید. این تولیدات با بهره گیری از متریال مقام و در بهترین شرایط تولید شده تا هم کیفیت بالاتری داشته و هم مقاومت انها مورد تایید مصرف کننده ها قرار گیرد.

نمای بیرونی ساختمان یک طبقه با سرامیک

یکی از مهمترین دغدغه هایی که امروزه در ساختمان سازی وجود داشته، نمای بیرونی و متریالی ست که در آنها بکار گرفته می شود. به این ترتیب همواره افراد به دنبال بهترین ها بوده تا هم مقاومت ساختمان را افزایش داده و هم به زیبایی آن به افزایند. از این رو از سوی مجموعه های مختلف بهره گیری از سرامیک نمای بیرونی ساختمان توصیه می شود. زیرا در مقایسه با دیگر متریال ها قیمت مناسب تر داشته و هم تنوع آنها بسیار زیاد است. از بهترین مدل های سرامیک نمای بیرونی برای ساختمان یک طبقه که توسط مجموعه کاشیان توصیه می شود عبارتند از:

 • سرامیک طرح سنگ تراورتن
 • سرامیک طرح سنگ مرمر
 • سرامیک طرح سنگ آنتیک
 • سرامیک طرح سنگ گرانتیت
 • سرامیک طرح آجر سفید
 • سرامیک طرح آجر نسوز
 • سرامیک طرح آجر قرمز
 • سرامیک طرح آجر قزاقی
 • سرامیک طرح چوب
 • سرامیک طرح سفال

به منظور دریافت جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک از برندهای خوب ایرانی با کارشناسان بازرگانی کاشیان در ارتباط باشید.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت سرامیک نما

لیست قیمت سرامیک نما ساختمان در سال ۹۸

لیست قیمت سرامیک نما در سال ۹۸ را می توان به راحتی از سایت ها …

Call Now Buttonتماس بگیرید