بازرگانی کاشیان
سه شنبه , آذر ۱۶ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / لیست قیمت سرامیک نما ساختمان در سال ۹۸

لیست قیمت سرامیک نما ساختمان در سال ۹۸

لیست قیمت سرامیک نما در سال ۹۸ را می توان به راحتی از سایت ها و نمایندگی های عرضه کاشی و سرامیک مطلع شد. زیرا این مراکز مجازی در اسرع و قت و در کمترین زمان ممکن انواع اطلاعات این حوزه شامل: قیمت، معرفی مدل های جدید، نحوه خرید عمده و …. را منتشر می نماید. لذا پیشنهاد می گردد افراد جهت کسب اطلاعات و حتی خرید انواع سرامیک نما ابتدا به وبسایت های اینترنتی مراجعه کنند تا بتوانند خرید رضایت بخشی را تجربه نمایند.

در سال های اخیر انوع سرامیک نما با روش های نوین طراحی و ساخته  می شود. جالب است بدانید طرح و نقش این محصول توسط دستگاه های دیجیتالی طرح ریزی می گردد که سبب شده تا صنعتگران این حوزه بتوانند طرح های شیک و مدرن کاشی و سرامیک را روانه بازار نمایند. لذا سرامیک های بیرونی نمای ساختمان امروزه علاوه بر طرح ها و مدل های منحصربفرد در برابر شرایط و عوامل محیطی نظیر باد، باران، آفتاب و …. مقاوم بوده که در ادامه مطلب بیشتر به آن می پردازیم.

لیست قیمت سرامیک نما

بهترین مدل سرامیک نمای بیرون ساختمان

امروزه بهترین مدل هاس سرامیک نما با مرغوبترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا در کشور تولید می گردد. این محصول در سایز مختلف برای استفاده در بدنه داخلی و خارجی ساختمان تولید می گردد که برخی از ویژگی های این محصول به شرح ذیل اعلام می گردد:

  • جذب رطوب پایین
  • خاصیت ضد حریق
  • مقاومت شیمیایی مطلوب
  • پایدار در برابر نورخورشید
  • ثبات رنگ و لعاب
  • درجه کیفیت بالا
  • سایز های گوناگون
  • طرح و مدل های مدرن
  • رنگ بندی شکیل

سرامیک طرح تراورتن

استفاده از دستگاه های پیشرفته این امکان را برای  صنعتگران کاشی وسرامیک فراهم آورده است تا بتواند سرامیک های دیواری وکف را بصورت دیجیتالی طراحی کرده و نقش دیگر پوشش ها را به زیبایی هرچه تمام تری بروی سرامیک های طرح ریزی نمایند. سرامیک طرح تراورتن از جذاب ترین نوع مدل های سرامیک بوده که در سایز های بزرگ و متناسب استفاده در نمای بیرونی ساختمان تولید می شود. جالب است بدانید سرامیک های طرح سنگ از  قیمت کمتر و تنوع طرح ونقش بیشتر نسبت به سنگ طبیعی برخودار می باشد.

سرامیک طرح آجر نما

از مدلهای دیگر  سرامیک می توان به طرح آجر نما اشاره نمود. این محصول از رنگ بندی عالی برخودار بوده و همچنین نمونه های سطح صاف و برجسته سرامیک طرح آجر توانسته نظر افراد بسیاری را به خود جلب نمایند.  جدیدترین مدل های سرامیک طرح آجر در سایز متوسط ۳۰*۶۰ و در نوع کالیبره  عرضه می گردد که بسیار مناسب طرح ریزی بخش های داخلی خانه شامل: فضای بین کابینت های، دیوار راهرو ها و راه پله، طرح ریزی فضای پشت ال سی دی و همچنین برای بخشی های بیرونی ساختمان از آن بهره گرفت.

سرامیک دیوار پارکینگ

بطور کلی فضا پارکینگ، فضای تاریک بودی که پیشنهاد می گردد برای طرح ریزی این بخش از ساختمان از سرامیک های دیواری بالعاب براق استفاده شود. زیرا سرامیک های براق و ترانس به خوبی نور را در فضا منعکس کرده و در روشنایی محیط پارکینگ تاثیر بسزایی دارد. همچنین این محصول بخاطر لعاب خاص خود به راحتی تمیز می گردد و از قابلیت شستشو نیز برخودار  می باشد. برای طرح ریزی بهترین این محیط بهتر است، چند طرح سرامیک را بطور هماهنگ و با هم استفاده شود تا جلوه بصری زیباتری را به نمایش بگذارد.

لیست قیمت سرامیک نما

در دهه های اخیر با گسترش فضای مجازی، روزانه بر میزان مراجعه کنندگان و استفاده کنندگان از این فضا افزوده شد. و در سال های اخیر سایت ها و فروشگاه های مجازی بسیاری در زمینه عرضه محصولات مختلف شروع به فعالیت کردند و تجارت الکترونیک بستری مناسب برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان را فراهم آورده است.

زیرا این مراکز اینترنتی با کارخانه ها و تولید کنندگان بزرگ در ارتباط بوده و لیست قیمت سرامیک نما و دیگر اطلاعات مورد نیاز جهت خرید بهترین نوع کاشی و سرامیک را منتشر می نماید. از هیمن رو افراد می توانند در کمترین زمان و بسیار راحت اقدام به خرید جدیدترین نوع سرامیک نما نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

بهترین مدل سرامیک دیوار حیاط

سایت اینترنتی سرامیک نما طرح آجر | معایب نمای سرامیک

سرامیک نما طرح آجراز جذاب ترین مدل های کاشی و سرامیک دیواری می باشد که …

تماس بگیرید