بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / نمایندگی عرضه سرامیک استخری درجه یک

نمایندگی عرضه سرامیک استخری درجه یک

شرکت کاشیان انواع سرامیک استخری درجه یک را توسط نمایندگی های رسمی خود در شهرهای مختلف تهران عرضه می دارد. این مجموعه برندهای خوب و درجه یک را به مشتریان خود پیشنهاد می دهد.

سرامیک استخری همانطور که از نام آن پیداست، یکی از تولیداتی ست که به صورت تخصصی برای بکار گیری در مجموعه های آبی و استخرها تولید می شوند. این نوع سرامیک به گونه ای تولید می شوند که در برابر رطوبت مقاومت زیادی داشته و از نفوذ آن به دیوار و کف بنا جلوگیری می کند. بهره گیری از سرامیک استخری در مجموعه های مختلف، نیازمند بهره گیری از بهترین نوع آنها بوده که در بهترین شرایط تولید شده اند.

عرضه سرامیک استخری درجه یک

انواع سرامیک استخری درجه یک

تولید و عرضه انواع سرامیک استخری با مواد اولیه درجه یک و استاندارد، از جمله موضوعاتی ست که شرکت های ایرانی آن را دنبال می کنند.زیرا در سالهای اخیر رقابت تولید کننده های داخلی و وارد کنندگان سرامیک استخری، بیشتر در رابطه با کیفیت بوده و معمولا محصولات استاندارد و درجه یک فروش بیشتری دارند.

نمایندگی عرضه سرامیک استخری

خوشبختانه نمایندگی های عرضه در ایران با ارائه بهترین و با کیفیت ترین نوع سرامیک استخری از برندهای داخلی توانسته اند مشتریان زیادی داشته باشند. به این ترتیب در شهرهای مختلف کشور فعالیت داشته و تولیداتی را ارائه می دهند که با نیاز خریداران سازگاری داشته و آنها را در شرایط مختلف مورد استفاده قرار می دهند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک میکس البرز

قیمت خرید سرامیک میکس البرز

سرامیک میکس البرز زیباترین دیوارپوش هایی میباشد که امروز بسیاری از استخرداران تلقی شدن دعا …

Call Now Buttonتماس بگیرید