بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / سایت فروش سرامیک استخر سرپوشیده درجه یک

سایت فروش سرامیک استخر سرپوشیده درجه یک

سرامیک استخر سرپوشیده را می توان در نوع مینیاتوری و ساده از طریق سایت های فروش و نمایندگی های عرضه کننده این محصول خریداری نمود. این محصول در طرح های بسیار شیک و مدرن برای زیباسازی محیط استخر در داخل کشور تولید می شود. لذا معماران و طراحان برای ایجاد محیط زیبا و منحصر بفرد در استخر از جدیدترین مدل های استخری استفاده می نمایند.

سرامیک استخر سرپوشیده

استخر ها در شهرستان های بزرگ و کوچک برای اهداف تفریحی و آموزشی بصورت سرپوشیده ساخته شده که هر روزه افراد بسیاری برای سرگرمی  و… به این محیط ها رجوع می نمایند.  لذا طراحی محیط استخر باید به گونه ای باشد که علاوه بر حفط رعایت نکات بهداشتی، مکانی جذاب و دلنشین باشد. از هیمن رو سرامیک استخر سرپوشیده یکی از مصالحی مناسب می باشد که معماران و استخرداران با کمک این محصول به طراحی قسمت های مختلف این محیط می پردازند.

سرامیک پرسلان استخری

نسل جدید سرامیک، سرامیک های پرسلان می باشد که مواد اولیه این محصول پس از ترکیب شده تحت فشار و حرارت فوق العاده بالا قرار گرفته و کامل متراکم می شود به نحوه که دارای کمترین میزان خلل، فرج و تخلخل را دارد. این محصول ضریب جذب رطوبت پایین را داشته و برای محیط های مرطوب انواع سرامیک پرسلان استخری مورد استفاده قرار می گیرد و مزیت های این محصول بهره می برند.

سرامیک استخر روباز

بسیاری از خانه های دارای استخر می باشد که این محیط بصورت سرباز در بیرون خانه تعبیه شده، و در شکل های دایره، مربع، مستطیل و… می باشد. لذا سرامیک های استخری رو باز از بهترین مصالحی می باشد که افراد برای پوشش بدنه و کف این محیط استفاده می نمایند. زیرا سرامیک های استخری در اندازه های مینیاتوری و کوچک ساخته شده و به راحتی بر سطوح ناهموارو منحنی نصب می گردد. همچنین این محصول در برابر گرماو نور خورشید مقاوم بوده و رنگ و  لعاب آن ثابت می باشد.

سایت فروش سرامیک استخری

سایت های اینترنتی از بهترین راه برای خرید انواع محصولات مانند کاشی و سرامیک می باشد. این مراکز مجازی همیشه در دسترس افراد بوده و متقاضیان می توانند با مراجعه به این مراکز بدور از شلوغی شهرها و دشوار های ترافیک به خرید پرداخته و جدید ترین نوع سرامیک استخر سرپوشیده را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه سفارش داده و خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک میکس البرز

قیمت خرید سرامیک میکس البرز

سرامیک میکس البرز زیباترین دیوارپوش هایی میباشد که امروز بسیاری از استخرداران تلقی شدن دعا …

Call Now Buttonتماس بگیرید