بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / فروش عمده سرامیک کف پذیرایی

فروش عمده سرامیک کف پذیرایی

انواع سرامیک کف پذیرایی در سایز های مختلف و متناسب با ابعاد محیط پذیرایی تولید می گردد. همچنین این محصول دارای مدل های جدید و رنگ های زیبا می باشد که به سادگی می توان به وسیله آن به طراحی فضای داخلی ساختمان پرداخت. جهت خرید و فروش عمده این محصول می توان به سایت ها و فروشگاه های مجازی رجوع نمود.

امروزه انواع سرامیک برای بدنه و کف در مدل ها و نقش زیبا به وسیله دستگاه های دیجیتالی طراحی می گردد که استفاده هوشمندانه از این محصولات در کف ساختمان محیط دلنشین و مدرنی را خلق می نماید. سرامیک کف

پذیرایی پذیرایی از ضریب اصطحکاک مناسب برخودار می باشد و سبب تسهیل رفت و آمد و مانع سرخوردن افراد می شود. همچنین سرامیک های کف دارای مزایایی مطلوب می باشد که در ادامه بیشتر با آن آشنا می شویم.

عرضه سرامیک کف پذیرایی

سرامیک کف پذیرایی

سرامیک کف پذیرایی ایرانی با بهترین مواد اولیه توسط صنعتگران داخلی ساخته می شود. این محصول با کیفیت از مقاومت بالا در برابر رطوبت و خیس شدن برخودار می باشد و دارای برش لیزری بوده که در هنگام نصب نیاز به بند کشی ندارد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • طراح های متنوع
  • رنگ بندی شیک
  • سایز های مختلف
  • شستشوی راحت
  • مقاومت شیمیایی مطلوب
  • بدون بند
  • دوام بالا در برابر فشار

فروش عمده سرامیک کف

امروزه تجارت الکترونیک سبب خرید و فروش راحت انواع  کاشی و سرامیک شده است. زیرا این مراکز همیشه در دسترس افراد بوده و این امکان را فراهم آورده تا بتوانند با سهولت از طریق این فضا با مدل های جدید سرامیک کف پذیرایی و خصوصیات آن نیز آشنا گردد. همچنین سایت های اینترنتی به افراد مشاوره رایگان در مورد انتخاب بهترین نوع این محصول داده تا بتوانند با اطمینان خاطر انواع سرامیک کف را بصورت عمده خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف آشپزخانه جدید

خرید سرامیک کف آشپزخانه جدید در یزد

سرامیک طرح سانیا تیره سرامیک طرخ سانیا روشن سرامیک کف آشپزخانه جدید در طرح های …

Call Now Buttonتماس بگیرید