کاشیان
دوشنبه , شهریور ۳۱ ۱۳۹۹
خانه / سرامیک نما / سایت اینترنتی سرامیک کف مرغوب

سایت اینترنتی سرامیک کف مرغوب

سرامیک کف مرغوب را می توان بصورت اینترنتی و با قیمت مناسب خریداری نمود. این محصول به منظور طراحی کف قسمت های مختلف ساختمان تولید شده و دارای تنوع طرح و رنگ گسترده می باشد که به افراد اجازه می دهد تا هر بخش از ساختمان را با طرح و مدلی خاص از این محصول زیباسازی نماید.

سرامیک کف

بطور کلی برای طراحی کف ساختمان از پوشش های مختلف استفاده می شود. اما سرامیک های کف بدلیل مقاومت بالا در برابر فشار و  خاصیت ضد آب باعث ترغیب معماران به استفاده از این  محصول در کف خانه شده است. سرامیک های کف در سایز های مربعی و جدیدا در اندازه ای مستطیلی عرضه می گردد که به سهولت می تواند محیط شیک و منحصر بفردی را در مکان مورد استفاده ایجاد نماید.

سرامیک کف پذیرایی

از بخش های مهم هر خانه می توان به محیط هال و پذیرایی اشاره نمود که افراد برای طراحی این قسمت از  ساختمان در تلاش اند تا از بهترین نوع کف پوش بهره گیرند. سرامیک های کف پذیرایی با بهترین مواد اولیه ساخه شده و  نقش و نگار آن توسط دستگاه های پیشرفته دیجیتالی طراحی می گردد. این محصول امروزه در نمونه های ساده و بدونه بند عرضه می شودکه نوع کالیبره آن بخاطر عدم نیاز به بند کشی بیشتر مورد علاقه افراد می باشد و محیط زیباتر و لوکس تری را عرضه می دارد.

سرامیک کف حیاط

سرامیک های کف حیاط را می توان یکی از مقاوم ترین نوع سرامیک در برابر فشار دانست. این محصول به منظور بهره گیری در کف حیاط، پارکینگ و … تولید شده و دارای سطح آج دار بوده و از ضریب اصطحکاک مناسب برخوردار می باشد. یکی دیگر از قابلیت های این محصول قابلیت شستشوی آن می باشد  که در صورت نیاز به سادگی می توان با سطح مورد نظر را شستشو داد.

سایت اینترنتی سرامیک

در ساله های اخیر اینترنت بستری را برای خرید و فروش انواع محصولات مانند کاشی و سرامیک فراهم آورده است. این فضای مجازی دسترس پذیری بالای داشته و افراد می توانند در کمترین زمان و بدور از دغدغه های آمدوشد به خرید جدیدترین مدل های سرامیک کف ایرانی پرداخته و انواع این محصول را قیمت مناسب، مستقم از کارخانه خریداری نمایند.

مشاوره و فروش عمده انواع کاشی و سرامیک :
آدرس کانال تلگرام: Kashiyan_Tile@
پست الکترونیکی: kashiyaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

جدیدترین سرامیک نما

سرامیک نما طرح دار | قیمت انواع سرامیک نمای بیرون ساختمان

قیمت انواع سرامیک نما طرح دار مدرن جهت خرید عمده از سوی شرکت های مختلف …