بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / سایت اینترنتی سرامیک نما طرح آجر | معایب نمای سرامیک

سایت اینترنتی سرامیک نما طرح آجر | معایب نمای سرامیک

سرامیک نما طرح آجراز جذاب ترین مدل های کاشی و سرامیک دیواری می باشد که در سال های اخیر بخاطر طرح های شیکو مدرتن تونسته نظرافراد بسیار را به خود جلب نماید. این محصول نسبت به آجر  از وزن کمی برخودار بوده  و در سبک سازی سازه تاثیر بسزایی می گذارد. سرامیک نما طرح آجر  را می توان بصورت اینترنت یبا مناسب ترین قیمت خریداری نمود.

سرامیک نما طرح آجر

امروزه بسیار از افراد که بدنبال طرح های نوستالژی می باشد ، از انواع سرامیک طرح آجر برای پوشش بخش بیرونی ساختمان بهره می گیرند. زیر این محصول  در اندازه های بزرگ  عرضه می گردد و از تنوع طرح و نقش بی نظیر برخودار می باشد. جدیدترین مدل های سرامیک نما طرح آجر  را به گونه ای تولید می شود

که  عریض و  سبک وزن بوده  و در برابر گرما،سرما و بارندگی مقاوم می باشد. همچنین  این محصول از جنس سرامیک پرسلان  بوده و از خاک قرمزو خاک رس سفید  تولید شده که  علاوه بر یک دیوار پوش مناسب، می تواند یک عایق مطلوب در برابر هدر رفتن انرژی از ساختمان شود.

سرامیک طرح آنتیک

در سال ها اخیر صنعتگران  کاشی و سرامیک با  استفاده از دستگاه های پیشرفته به سهولت توانسته اند  سرامیک طرح آنتیک، سرامیک طرح تراورتن و  طرح دیگر سنگ ها را  بروی کاشی و سرامیک طراحی نمایند. سرامیک طرح آنتیک در مدل های رستیک و سطح برجسته نیز ساخته شده که استفاده این محصول  هماهنگ با دیگر طرح های  سرامیک می تواند نمای جذابی را در بخش بیرونی ساختمان بوجود آورد.  از  سرامیک طرح آنتیک می توان برای  پوشش  قسمت  های داخلی خانه مانند: دیوار راه پله، فضای پشت ال سی دی، دیوار پارکینگ و … استفاده کرد و  محیطی شیک ومدرن مطابق نظر خود خلق نمود.

معایب نمای سرامیک

بطور کلی تمامی مصالحی که برای  نما ساختمان استفاده می شود دارای مزایا وو معایب بوده که باید افراد باتوجه به  آب وهوای محیط زندگی  خو.د اقدام به  پوشش هایی برای نمای ساختمان نمایند.  کاشی وسرامیک اگرچه از جمله مرسوم ترین نوع پوشش برای نمابیرونی ساختمان ها به شمار می رود اما این محصول نیز دارا معایبی  می باشد که از مهمترین آن ها می توان به سخت بوده نصب آن اشاره نمود. برای نصب سرامیک های معمولی   

میتوان از روش سنتی یعنی دوغاب و ملاب استفاده کرد که در این صورت باید، بندکشی آن با دقت بسیار زیاد  صورت گیرد. زیرا عدوم وجود بندکشی مناسب باعث می شود تا  رطوبت به پشت سرامیک سرایت کرده و در ادامه  این روند  و گذر زمان باعث جداشدن سرامیک از زمینه می شود.  همچنین برای نصب سرامیک پرسلان در روشن سنتی باید از  اسکوپ بهره گرفت و یا با استفاه از پیچ و قلاب، این محصول را بصورت نمای خشک نصب نمود.

مزایای  نمای سرامیک

نمای سرامیک نیز دارای مزیت های مطلوبی بوده که به شرح ذیل اعلام  می گردد:

  • کیفیت بالا
  • وزن سبک
  • قیمت مناسب
  • خاصیت ضد حریق
  • تنوع در طرح و رنگ
  • مقاوم در برابر جذب رطوبت
  • پایدار در برابر شوک های حرارتی
  • استحکام مناسب در برابر سرما و یخبندان

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت سرامیک نما

لیست قیمت سرامیک نما ساختمان در سال ۹۸

لیست قیمت سرامیک نما در سال ۹۸ را می توان به راحتی از سایت ها …

Call Now Buttonتماس بگیرید