بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / مرکز فروش سرامیک کف اتاق خواب لوکس

مرکز فروش سرامیک کف اتاق خواب لوکس

انواع سرامیک کف اتاق خواب در طرح های لوکس و رنگ بندی شیک در داخل کشور تولید می شود. و افراد می توانند از این محصول جهت طرح ریزی کف ساختمان خصوصا کف اتاق ها استفاده نمایند. جهت خرید انواع سرامیک کف اتاق خواب می توان به سایت های اینترنتی معتبر مراجعه نمود.

سرامیک کف اتاق خواب لوکس

طبیعا سرامیک هایی که در کف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد باید ضریب اصطحکاک مناسبی داشته باشد تا رفت و آمد را برای افراد سخت  دشوار نکند. در همین راستا انواع سرامیک کف اتاق خواب به گونه ای طراحی و تولید می گردد که ضریب اصطحکاک مطلوبی داشته و مانع لغزش افراد در هنگام رفت و آمد می شود. همچنین باید سرامیک هایی برای کف خانه انتخاب نمود که دارای مشخصه های به شرح ذیل باشد:

  • درجه بندی کیفیت
  • مقاوم به ضربه
  • پایدار نسبت به فشار
  • قابلیت تمیزی راحت
  • تنوع در طرح
  • رنگ بندی مناسب اتاق خواب
  • اندازه متناسب با محیط
  • سرامیک کف اتاق خواب

سرامیک کف ۸۰*۸۰

از ویژگی های بارز سرامیک های کف می توان دارا بودن سایز های مختلف آن اشاره نمود که سبب شده تا خانه دارها به راحتی بتوانند باتوجه به ابعاد محیط هال و پذیرایی از اندازه مناسب سرامیک استفاده نمایند. سرامیک کف ۸۰*۸۰ در انواع براق  و مات عرضه می گردد که نمونه های براق آن نور را در فضا بهتر منعکس کرده و در نور پردازی محیط کمک شایانی می نمایند. اما سرامیک های کف براق بخاطر سطح لغزنده خود باعث دشوار شدن رفت و آمد برای افراد می شود. سرامیک های کف مات ۸۰*۸۰ از ضریب اصطحکاک مناسب بهره می برد و آمد و شد بروی آن سهل تر می باشد.

سرامیک کف بدون بند

از جذاب ترین نمونه ها سرامیک کف می توان به سرامیک های کالیبره یا بدون بند اشاره نمود. این محصول بگونه ای طراحی شده که دارای کمترین میزان اختلاف نسبت به هم بوده و در هنگام نصب هیچ گونه تاب خوردگی و یا اختلاف اندازه درآن احساس نمی شود. سرامیک کف بدون بند همان گونه که از نمامش پیداست پس از نصب نیاز به بندکشی نداشته و جلوه زیبایی از طرح و نقش را به نمایش می گذارد. این محصول در نوع دیواری نیز عرضه می گردد که مناسب طراحی داخلی بدنه هال و پذیرایی بود و به راحتی می توان با استفاد از این نوع سرامیک فضای لوکس و جذاب را در خانه ایجاد نمود.

سرامیک کف طرح پارکت

سرامیک های کف در ابعاد و اندازه های مختلف و در مدل های جذاب و زیبا با بهترین کیفیت  تولیده و روانه بازار می گردد. سرامیک کف طرح پارکت نیز از طرح های جذاب سرامیک می باشد که خود نیز دارای تنوع بوده و به افراد این اجازه را می دهد تا از بین سرامیک کف چوب بهترین نوع آن را انتخاب و  کرده و به زیباسازی  کف اتاق خواب بپردازند. سرامیک کف ۶۰*۶۰ و سرامیک کف ۵۰*۵۰ نیز از متناسب ترین اندازه های سرامیک برای طراحی کف ساختمان می باشد که در اشکال مربعی ساخته می شود. البته برخی طرح های سرامیک کف طرح چوب در مدل های مستطیلی نیز تولید شده که بسیار شبیه چوب طبیعی جلوه می کند و تشخیص آن برای افراد در دید اول بسیار سخت و دشوار می باشد.

سرامیک کف پذیرایی

از گذشته دور تا به امروزه از انواع کاشی وسرامیک برای طراحی داخلی و خارجی ساختمان بهره گرفته می شده که امروزه انواع سرامیک کف پذیرایی بخاطر کیفیت بالا و قیمت های مناسب هنوز مورد پسند خانه دارها بوده و افراد زیادی تمایل دارند تا از جدیدترین مدل سرامیک کف برای تزیین این محیط استفاده نمایند. سرامیک کف پذیرایی در مدل های لعاب دار  و بدون لعاب عرضه می گردد که سرامیک های لعاب دار در مدل های مات تا براق بوده و معماران با توجه به نظر افراد و  ویژگی های محیط از  انواع سرامیک کف مات و سرامیک کف براق جهت طرح ریزی بخش های مختلف ساختمان از این محصول بهره می گیرند.

مرکز فروش سرامیک کف

امروز  تولید کنندگان بزرگ کاشی و سرامیک در شهرهای مانند یزد و بیرجند متمرکز هستند. از همین رو جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان و ارسال راحت تر انواع سرامیک کف اتاق خواب به نقاط مختلف کشور، از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی به این منظور بهره می گیرند. لذا افراد می توانند به این مراکز مجازی مراجعه نموده و از بین طراح های متعدد سرامیک کف، لوکس ترین نوع این محصول را انتخاب و با قیمت مناسب خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف آشپزخانه جدید

خرید سرامیک کف آشپزخانه جدید در یزد

سرامیک طرح سانیا تیره سرامیک طرخ سانیا روشن سرامیک کف آشپزخانه جدید در طرح های …

Call Now Buttonتماس بگیرید