بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / خرید عمده کاشی بین کابینتی مینیاتوری لوکس

خرید عمده کاشی بین کابینتی مینیاتوری لوکس

کاشی بین کابینتی مینیاتوری با طرح های زیبا مخصوص استفاده در آشپزخانه و فضای بین کابینت ها تولید شده است. همچنین این محصول دارای اندازه های کوچک متفاوت بوده که بروی سینی توری قرار گرفتن و به راحتی در محیط مورد نظر نسب می گردد. این محصول را می توان از طریق سایت های اینترنتی بصورت عمده خریداری نمود.

کاشی بین کابینتی مینیاتوری لوکس

کاشی بین کابینتی مینیاتوری با طرح های لوکس و رنگ بندی متنوع دارای خصوصیاتی به شرح ذیل می باشد:

 • مقاوم در برابر ضربه
 • قابلیت تمیزی آسان
 • عدم تخریب با آب
 • پایدار در برابر مواد شیمیایی
 • طرح های لوکس
 • رنگی بندی هماهنگ با محیط
 • دارا بودن سایز های مینیاتوری
 • دوام عالی در برابر حرارت و گرما

خرید عمده کاشی آشپزخانه

در ساله های اخیر با افزایش فعالیت سایت های اینترنتی معتبر، خرید عمده انواع کاشی بین کابینتی مینیاتوری به سادگی صورت می گیرد. از همین رو افراد تمایل دارند به این مراکز  مراجعه نمایند تا ضمن آشنایی بیشتر با طرح ها و خصوصیات کاشی آشپزخانه بهترین نوع آن را مطابق سلیقه خود انتخاب کرده و اقدام به ثبت سفارش نمایند.

 رنگ مناسب برای کاشی بین کابینتی

در همین راستا استفاده از کاشی بین کابینتی مینیاتوری با تم های روشن و سفید در آشپزخانه های کوچک و تاریک سبب بهبود انعکاس نور و  افزایش روشنایی محیط می گردد. همچنین رنگ های روشن باعث بزرگ جلوه دادن محیط های کوچک که کمک شایانی در زیباسازی محیط آشپزخانه می نماید.

سرامیک دیواری ۳۰*۶۰

بطور کلی سرامیک هایی که برای دیوار ساخته می شود در ابعاد مستطیل و شش ضلعی بوده که از مناسب ترین این  سایز ها سرامیک دیواری ۳۰*۶۰ می باشد. زیرا این محصول به راحتی نصب می گردد و طرح ونقش سرامیک به خوبی بروی دیوار چیده می شود. سرامیک دیوار آشپزخانه علاوه بر دارا بودن سایز مناسب، دارای

طرح های متنوع بوده که افراد می توانند با توجه به نظر خود از  مدل های سرامیک دیواری بهره گرفته و محیط زیبایی را در آشپزخانه خلق نماید. استفاده از سرامیک دیواری طرح دار امروزه نسبت به نوع ساده رایج شده است. زیرا سرامیک های طرح دار محیط جذاب تری را می توان در این فضا بوجود بیاورد.

سرامیک کف آشپزخانه

بسیاری از افراد و معماران از انواع سرامیک کف مات برای  طراحی کف آشپزخانه بهره می برند. زیرا سطح این محصول نسبت به سرامیک کف براق از میزان لغزندگی کمتری برخودار می باشد. اما برخی از خانه دارها برای لوکس تر نشان دادن محیط آشپزخانه از انواع سرامیک کف براق استفاده می نمایند. زیرا این محصول از خاصیت درخشندگی بیشتری برخودار بوده و نور را بهتر در محیط منعکس می نمایند. همچنین سرامیک کف آشپزخانه در اندازه های مختلف مانند سرامیک کف ۵۰*۵۰ و سرامیک کف ۶۰*۶۰ و… عرضه می شوده و به افراد این امکان را می دهد تا بتوانند با توجه به ابعاد آشپزخانه از اندازه های متناسب با محیط  بهره گیرند.

نحوه تمیز کردن کاشی بین کابینتی

آشپزخانه بدلیل اینکه محیطی برای پخت و پز بوده، بخار های چربی و رطوبت در فضا پخش شده و بر سطوح مختلف ازجمله سطوح کاشی بین کابینتی چسپیده و عمل تمیز کردن را برای افراد خصوصا خانم های سخت و دشواره نموده است. در همین راستا

پیشنهاد می گردد برای پاکیزه کردن سطوح مورد نظر از مواد شونده غیر بازی و غیر اسیدی استفاده شود. زیرا مواد شیمیایی با  PH  های اسیدی و بازی به مرور زمان سبب تخریب رنگ و لعاب کاشی می شود.

طرح مناسب کاشی برای فضای بین کابینیت ها

یکی از ویژگی های بسیار مطلوب انواع کاشی و سرامیک، تنوع طرح و نقش گسترده آن می باشد. جالب است بدانید کاشی های بین کابینتی از این قاعده مستثنا نبوده و دارای طرح های بسیار متنوع و شیک جهت طرح ریزی فضای بین کابینتی ها و حتی تمام بدنه محیط آشپزخانه می باشد. لذا این قابلیت سبب شده تا فراد بتوانند به سادگی طرح و نقش مد نظر خود را در طراحی آشپزخانه اجرا کرده و آشپزخانه رویایی خود را به سادگی خلق نمایند. برخی از این طرح ها شامل موارد ذیل می باشد:

 • طرح های مینیاتوری
 • طرح های گل وبوته
 • طرح های سه بعدی زیبا
 • طرح هندسی
 • طرح های بافت دار
 • طرح های برجسته

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه

نمایندگی پخش بهترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه

نمایندگی های پخش همیشه بهترین کاشی بین کابینتی آشپزخانه را با مدل ها و رنگ …

Call Now Buttonتماس بگیرید