بازرگانی کاشیان
یکشنبه , شهریور ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / خرید سرامیک کف | سرامیک ۶۰*۶۰

خرید سرامیک کف | سرامیک ۶۰*۶۰

خرید سرامیک کف با بهترین کیفت را می توان از طریق نمایندگی های فروش و یا سات های اینترنتی با قیمت ارزان خریداری نمود. سرامیک کف ۶۰*۶۰ و سرامیک کف ۵۰*۵۰ از بهترین سایز ها مناسب سرامیک برای طراحی کف ساختمان می باشد.  این محصول در مدل های پرسلان و معمولی  با طرح ها شیک  ساخته شده که در ادامه  بیشتر با  به بررسی انواع سرامیک کف می پردازیم.

تاریخچه کاشی و سرامیک

از گذشته دور تا به امروز از انواع کاشی وسرامیک برای طراحی  دیوار ها و  کف ساختمان استفاده می شود. فن آوری تولید کاشی و سرامیک   ابتدا در شهر  کاشان  آورده شده و به همین خاطر نام کاشی را از نام شهر کاشان  اخذ شده است.  امروزه این محصول با پیشرفته ترین دستگاه های ساخت کاشی و با استفاده از مرغوب ترین نوع مواد اولیه  تولید می گردد. سرامیک های کف بدلیل زیبایی فوق العاده و قیمت مناسب نسبت به دیگر  پوشش ها بیشتر مورد توجه افراد بوده و  از همین رو بسیار از خانه دارها ترغیبت به بهره  گیری  از انواع این محصول در بخش های مختلف ساختمان هستند.

انواع سرامیک کف

از ویژگی های بارز انواع سرامک کف می توان به  تنوع بالا در  طرح ، رنگ بندی، سایز، کیفیت و  قیمت آن اشاره نمود. که نیاز است تا افراد با توجه به  ابعاد محیط و بودجه خود از انواع کاشی وسرامیک برای ز یبا سازی  بهره گیرند. علاوه بر مواد ذکر شده سرامیک از نظر سطح کار در مدل های سطح صاف و برجسته  و همچنین در لعاب های مات تا براق  تولید می گردد که هر کدام از  این سرامیک دارای خصوصیات مختص به خود می باشد. انواع سرامیک کف از لحاظ طرح و  نقش، دارای مدل های جذاب و  تنوع  بوده که برخی از طرح های  پر فروش آن به شرح ذیل اعلام می گردد:

  • سرامیک کف  گل دار
  • سرامیک کف ساده
  • سرامیک کف   گرانیت
  • سرامیک کف طرح سنگ
  • سرامیک کف طرح  هندسی
  • سرامیک  کف طرح سه بعدی
  • سرامیک کف   گرانیت

سرامیک کف ۶۰*۶۰

از پارامتراهای مهمی که باید افراد در هنگام خرید به آن توجه نمایند، انتخاب سایز مناسب سرامیک کف می باشد. زیرا اگر سرامیک بیش از اندازه بزرگ باشد  طرح و نقش سرامیک به درستی چیده نشده و باعث تولید ضایعات زیاد می شود و همچنین کوچک بودن سرامیک  کار نصب را سخت می نماید.  سرامیک کف ۶۰*۶۰ و سرامیک کف ۵۰*۵۰  از جمله سرامیک های می باشد که  دارا اندازه های متوسط بوده و بسیار از معماران  از این سایز  ها برای طرحی  کف مکانی های مسکونی و  تجاری بهره می گیرند.  جدیدترین مدل های سرامیک کف ۶۰*۶۰ در  نوع کالیبره   تولید می گردد که برش لیزری داشته و در  زمان نصب نیاز به بندکشی ندارد.

سرامیک کف مات

بسیاری  از افراد در موقع خرید سرامیک کف با این سوال مواجه می شود که آیا سرامیک کف مات بهتری است یا براق؟

سرامیک های  در  لعاب های مختلف  و زیبا  نظیر: پولیش، براق، نیمه براق، مات، زبر، نانو، ترانس و … تولید شده که  بطور کلی در دوسته بزرگ مات و براق تقسم بندی می گردد و هر کدام از این لعاب هاب دارای ویژگی ها وخصوصیات خاص خود می باشد.  سرامیک های کف مات   بیشتر مورد پسند افرادی هست که به دنبال خلق محیطی  با وقار و شیک در داخل خانه می باشند. این نوع لعاب نسبت  به نوع براق از ضریب  اصطحکاک

مناسب برخودار بوده و سطح آن میزان لغزندگی کمتری دارد و  افراد سهل تری می توانند بروی آن آمد و شد نمایند.  سرامیک کف مات نسبت به سرامیک کف براق  نور را کمتر منعکس می نمایند. از هیمن رو افراد  که  تمایل چندانی به زرق  و برق نداشته این نوع پوشش را بیشتر می پسندند. بطور کلی سرامیک با  رنگ  تیره نسبت به  رنگ های روشن و سفید  کثیفی و لک را  کمتر نشان می دهد. اما سرامیک های کف بخاطر سطح لعاب دار به  سهولت تمیز ی می گردد.

خرید سرامیک کف

خرید سرامیک کف از طرق مختلف برای معمارن و خانه دارها ممکن می باشد اما ساده راه خرید انواع این محصول ، بهره گیری از سایت ها و فروشگاه های مجازی می باشد. این مراکز  اینترنتی با شرکت های توزیع کننده و  کارخانه های تولید  کاشی و سرامیک  در اتبا ط مستقیم بوده و با ایجاد بستری مناسب برای خرید سرامیک کف  باعث  شده تا افراد بتوانند به راحتی با جدیدترین مدل های سرامیک دیواری و کف آشنا شده و   در کمترین زمان ممکن به خرید بهترین نوع آن  بصورت عمده و خرده بپردازند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 052 9875
  واحد فروش: 0912 069 7813
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف آشپزخانه جدید

خرید سرامیک کف آشپزخانه جدید در یزد

سرامیک طرح سانیا تیره سرامیک طرخ سانیا روشن سرامیک کف آشپزخانه جدید در طرح های …

تماس بگیرید