بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۱۰ ۱۳۹۹
خانه / سرامیک نما / خرید عمده زیباترین سرامیک بدنه ساختمان مستقیم از کارخانه

خرید عمده زیباترین سرامیک بدنه ساختمان مستقیم از کارخانه

زیباترین سرامیک بدنه ساختمان را می توان به سادگی از طریق سایت های اینترنتی بصورت عمده ثبب سفارش نمود و خریداری کرد.  این محصول ضد آب بوده و به نصب آن راحت می باشد. همچنین طرح های این محصول بصورت دیجیتالی طراحی شده و از ثبات رنگ و لعاب برخودار می باشد.

سرامیک بدنه ساختمان

نمای بیرونی ساختمان یکی از مهمترین بخش های هر ساختمان بوده که طراحان با حساسیت زیاد با به طرح ریزی این قسمت می پردازند. زیرا نمای ساختمان اولین جلوه زیبایی و بصری هر ساختمان را نشان می دهد و باید به گونه ای تزیین گردد که  ارتباط فضای بیرون با قسمت داخلی خانه به درستی برقرار شود. از همین رو سرامیک بدنه ساختمان کمک شایانی به معمارن و طراحان نمود. و امروزه افراد با استفاده از جدیدترین مدل های سرامیک دیواری به زیباسازی اصولی محیط داخل و  نمای بیرونی ساختمان می پردازند.

سرامیک دیوار حیاط

سرامیک دیوار حیاط باید به گونه ای باشد که علاوه بر جنبه بصری چشم گیر و شیک، ساختمان را در برابر شرایط محیطی نامناسب نظیر باران، یخبندان، تابش شدید نور خورشید و … به اندازه کافی مقاوم نماید. در همین راستا سرامیک بدنه ساختمان با بهترین مواد اولیه و بکار گیری دستگاه های پیشرفته با بالاترین کیفیت ساخته شده

تا در برابر شرایط سخت از استحکام و دوام عالی برخودار باشد. نمونه ای از سرامیک بدنه ساختمان می توان به نوع سرامیک پرسلان اشاره نمود که دارای کمترین میزان جذب رطوبت می باشد و بسیار مناسب طراحی قسمت داخلی و بیرونی حیاط و نمای ساختمان های چند طبقه می باشد.

سرامیک دیوار پارکینگ

 بطور کلی پارکینگ ها  فضای تاریکی می باشد که قسمت پایین هر ساختمان را به خود اختصاص داده اند. از هیمن رو برای داشتن یک پارکینگ شیک و مدرن باید به نورپردازی فضا اهمیت ویژه ای داد. لذا بسیاری از خانه دارها تمایل دارند تا از انواع سرامیک دیوار پارکینگ به این منظور استفاده نمایند. زیرا سرامیک دیواری در نوع مات و براق بوده که نمونه های براق آن نور را به خوبی در محیط منعکس کرده و در نورپردازی فضا تاثیر بسزایی دارد.

خرید عمده زیباترین سرامیک نما

طراحی شیک و اصولی نمای بیرونی ساختمان ها علاوه تاثیر بر زیبایی خود ساختمان بر زیباسازی محیط شهری نیز تاثیر گذار می باشد. زیرا فضای شهری تشکیل شده از ساختمان های مختلف می باشد که اگر خانه ها نمای شیکی داشته باشند سبب جذابیت و زیباسازی فضای عمومی نیز می شود.

از هیمن رو سرامیک های نما ساختمان از طریق سایت ها و فروشگاه های اینترنتی با نازلترین قیمت عرضه می گردد. و افراد با مراجعه به این مراکز می توانند بهترین نوع سرامیک بدنه ساختمان را در کمترین زمان ممکن خریداری نمایند.

جهت مشاوره و خرید در مورد محصولات، در تماس باشید:
بازرگانی کاشیان
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

جدیدترین سرامیک نما

سرامیک نما طرح دار | قیمت انواع سرامیک نمای بیرون ساختمان

قیمت انواع سرامیک نما طرح دار مدرن جهت خرید عمده از سوی شرکت های مختلف …