بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / صادرات سرامیک سرویس بهداشتی درجه یک

صادرات سرامیک سرویس بهداشتی درجه یک

سرامیک سرویس بهداشتی درجه یک را در طرح های منوع و شیک طراحی شده و بسیار مناسب طرح ریزی بدنه و کف توالت و حمام می باشد. این محصول از بهترین مواد اولیه بدست پرتوان کارگر ایرانی تولید شده و بخاطر کیفیت بالا ی خود متضایان بسیاری در خارج کشور نیز پیدا نموده است.

سرامیک سرویس بهداشتی

از زمان های دور  از انواع کاشی و سرامیک برای طراحی داخلی محیط توالت و حمام استفاده می شد و امروزه این محصول با طرح های جدید عرضه می گردد و به یکی از بهترین پوشش های برای زیباسازی این محیط تبدیل شده است. سرامیک سرویس بهداشتی علاوه بر طرح و نقش زیبا دارای ویژگی های منحصر بفردی دیگری به شرح ذیل می باشد:

  • طرح های متنوع
  • رنگ بندی شیک
  • سایز های مختلف
  • نفوذپدیری کم آب و رطوبت
  • دوام عالی در برابر شوک حرارتی
  • پایداری مناسب نسبت به مواد شیمیایی

کاشی سرویس بهداشتی قهوه ای

رنگ قهوای یکی از رنگ های محبوب در طراحی توالت و حمام می باشد. رنگ قهوه ای از لحاظ روانشناسی جز رنگ ها گرم و تقریبا حنثی بوده و نماد آرامش، راحتی و امنیت می باشد. این رنگ در ترکیب با دیگر رنگ ها مانند رنگ سفید می توانند محیط شیک و مدرنی را خلق نماید. جالب است بدانید امروزه سرامیک در اشکال هندسی ساخته می شود که این ویزگی سبب جذابیت بیشتر  این محصول شده است.

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

در سال های تولیدکنندگان ایرانی کاشی و سرامیک با بکارگیری دستگاه ها پیشرفته و دانش روز دنیا به ساخت انواع سرامی سرویس بهداشتی ایرانی پرداخته و توانسته اند محصولات درجه یک و با با کیفیت بالا تولید نمایند. این محصول به کشور های نظیر عراق، پاکستان، ترکیه، افغانستان و …. صادر می گردد و از این طریق باعث ارز آوری بیشتر به داخل کشور و رونق اقتصادی شده است.

صادرات سرامیک سرویس بهداشتی

صادارت سرامیک سرویس بهداشتی از طریق فضای مجازی باعث شده تا تولیدکنندگان بتوانند به سهولت محصولات خود را به کشور های متقاضی عرضه نمایند. همچنین این فضا در پخش و توزیع جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی، در داخل کشور تاثیر بسزایی داشتی  و خرید کردن را برای افراد سهل و آسان کرده است. از همین رو بسیاری از معماران و خانه دارها با استفاد از این مراکز اینترنتی اقدام به خرید سرامیک سرویس بهداشتی می نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین سرامیک سرویس بهداشتی

فروش عمده سرامیک سرویس بهداشتی

فروش عمده سرامیک سرویس بهداشتی را این نمایندگی با برندهای شناخته شده در شهرهای مختلف …

Call Now Buttonتماس بگیرید