بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , تیر ۳ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / خرید عمده سرامیک کف 50 * 50 درجه یک

خرید عمده سرامیک کف 50 * 50 درجه یک

سرامیک کف 50 * 50 درجه یک با طرح های زیبا یکی از بهترین گزینه ها برای طراحی و زیبا سازی محیط کف ساختمان خصوصا پذیرایی و اتاق خواب ها می باشد. این محصول  دارای  بالاترین مرغوبیت می باشد به گونه ای که زوایای آن کاملا قائم بوده و سطح آن صاف و  فاقد تاب خوردگی می باشد. انواع سرامیک کف 50 * 50 درجه یک را می توان از طریق سایت های اینترنتی سفارش داد.

سرامیک کف 50 * 50 درجه یک

در سرامیک کف بعد از مرحله لعابکاری لبه های آن بصورت نیم دایره  شکل می شود که با عث ایجاد درز و فاصله زیاد بین سرامیک ها در هنگام نصب می گردد و در گذر زمان بندکشی ها محلی مناسب برای میکروب ها می گردد و سبب تیرگی رنگ آن می شود. در همین راستا امروزه شاهد تولید سرامیک های رکتیفاید و یا کالیبره می باشیم که در ادامه این مطلب بیشتر به ان می پردازیم.

آشنای با سرامیک های بدون بندکشی یا کالیبره

سرامیک های کف کالیبر توسط دستگاه های برش لیزری و فوق العاده دقیق برش داده می شوند، به گونه ای که در هنگام نصب این نوع سرامیک ها بند و درزی بروی کف ساختمان مشاهده نمی گردد و سطح کامالا صاف و یکپارچه را  ارائه می دهد. البته میزان ناچیزی درز وجود دارد که با دوغاب سیمان و یا چسب مخصوص پر می شود. همچنین جالب است بدانید که سرامیک های بدون بند در حدود 0.00001 ml نسبت به یکدیگر تفاوت داشته و از همین رو نسبت به دیگر سرامیک های کف از قیمت بالاتری برخودار می باشد.

ویژگی های سرامیک های کف رکتی فاید

رکتی فاید در صنعت کاشی و سرامیک سبب  افزایش دقت در ابعاد، اضلاع و گونیا بودن محصول نهایی می گردد. که جهت رسیدن به این هدف باید یک مرحله به فرآیند تولید سرامیک کف اضافه گردد

از مهمترین ویژگی های سرامیک های بدون بند یا رکتیفاید، بوجود آوردن سطح صاف، یکنواخت و بدون بند و درز می باشد که علاوه بر جنبه ظاهری زیبا سبب حفظ رعایت بهداشت در محیط مورد استفاده می شود.

سرامیک کف 50 * 50 درجه یک

سرامیک کف 50 * 50 درجه یک

سرامیک کف 50 * 50 درجه یک به سرامیک های گفته می شود که داری خصوصیاتی به شرح ذیل بوده و انتظارات مصرف کنندگان را مرتفع نماید. برخی از این ویژگی ها به شرح زیر اعلام می گردد:

 • دارا بودن رتبه بندی کیفیت
 • طرح های متنوع
 • رنگ بندی زیبا
 • تنوع در سایز
 • گونیا بودن زوایا
 • مستقیم و صاف بودن اضلاع ها نسبت به هم
 • عدوم وجود نقطه و لکه بروی سطح آن
 • دارا بودن نشان استاندار
 • میزان لغزندگی پایین
 • دارابودن کمترین مزان جذب آب
 • قابلیت شستشوآسان
 • مقاومت شیمیایی مطلوب

خرید عمده سرامیک کف

خرید عمده سرامیک کف 50 * 50 درجه یک از طریق سایت های اینترنتی یکی از بزرگترین مزیت های فضای مجازی و تجارت الکترونیک می باشد. زیرا فروشگاه های اینترنتی سبب شده تا افراد به راحتی بتوانند با طرح ها و محصولات جدید کاشی و سرامیک آشنا شوند و در کمترین زمان ممکن بهترین سرامیک کف 50 * 50 درجه یک را بصورت عمده سفارش داده و خریداری نمایند.

خرید عمده سرامیک کف

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف آشپزخانه جدید

خرید سرامیک کف آشپزخانه جدید در یزد

سرامیک طرح سانیا تیره سرامیک طرخ سانیا روشن سرامیک کف آشپزخانه جدید در طرح های …