بازرگانی کاشیان
شنبه , شهریور ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / تایل استیل / قیمت کاشی استیل ۳۰ سانتی متر

قیمت کاشی استیل ۳۰ سانتی متر

قیمت کاشی استیل ۳۰ سانتی متر را می توان از طریق تماس با مشاوران فروش بازرگانی کاشیان استعلام گرفت.  این محصول امروزه به یکی از بهترین متریال ها برای طراحی فضای خانه شده است. از همین رو بسیاری از خانم ها و طراحای فضای داخلی تمایل دارند تا از انواع کاشی استیل و کاشی آلومینیوم برای زیباسازی فضای آشپزخانه بهره بگیرند.

بین کابینت استیل در ابعاد ۳۰ سانتی متر مربع بود و با توجه به ابعاد فضای بین کابینت ها که در عرض ۶۰ سانتی متر می باشدف تولید شده است. ابعاد بلوک های در تایل دکوراتیو استیل متغیر بوده و افراد می توانند با توجه به سلیقه خود از طرح های شکیل این محصول در تزیین فضای های عمومی خانه استفاده کنند.

تایل استیل پشت چسب دار

بین کابینتی ها از لحاظ نوع نصب  به دو دسته تقسیم می شود که شامل: تایل استیل پشت چسب دار و تایل آلومینیوم پشت چسب دار است. این محصولات دارای چسب دو طرفه فوم دار آلمانی با گارانتی مادم العمر بوده و که کار نصب را برای مصرف کنندگان بسیار تسهیل کرده است. اما قیمت کاشی استیل نسبت به تایل بین کابینتی آلومینیوم به خاطر دیگر ویژگی های خود گرانتر است.

جالب است بدانید تایل استیل چشت پسب دار در نمونه های سطح صاف برجسته تولید می گردد که به لحاظ ترکیب رنگ دارای رنگ های ساده و میکس می باشد که افراد با کمی سلیقه می توانند بهترین و متناسب ترین طرح و رنگ را با فضای آشپزخانه انتخاب و فضای لوکس و منحصربفردی را در این محیط بوجود بیاورند.

قیمت کاشی استیل
تایل دکوراتیو پشت چسب دار

دیوارپوش بین کابینتی استیل

بین کابینتی استیل و بین کابینتی شیشه ای منحصرا برای استفاده در فضای آشپزخانه تولید نشده است. بلکه مصرف کنندگان می توان از این دیوار پوش جذاب برای زیباسازی فضای های عمومی و خصوصی بهره گرفت و این مکان ها را به بهترین صورت مطابق نظر و سلیقه خود طراحی کنند.

از همین رو بسیار از طراحان جهت طراحی فضای سرویس بهداشتی و یا دیوار پشت تلویزیون  از کاشی استیل و دیگر تایل های دکوراتیو استفاده می کنند. جالب است بدانید امروزه در بسیار از هتل ها برای ایجاد محیط لوکس و دلنشین در لابی و همچنین کابین آسانسور از تایل بین کابینتی استیل بهره می گیرند و به راحتی به هدفشان یعنی خلق محیط زیبا در این مکان ها دست پیدا می کنند.

بطور کلی کاشی استیل را می توان بروی تمام سطوح صاف سرامیکی، گچ و یا سیمان لیسهای نصب کرد و از این بایت محدودیتی ندارد و مکان های که می توان از انواع  دیوارپوش بین کابینتی استیل استفاده کرد به شرح زیر اعلام می گردد:

  • فروشگاه ها
  • آرایشگاه ها
  • بوتیک ها
  • کابین آسانسور
  • سرویس بهداشتی
  • سالن های همایش
قیمت کاشی استیل
دیوارپوش بین کابینتی استیل

قیمت کاشی استیل درجه یک

جهت استعلام قیمت کاشی استیل درجه یک می توان به مشاوران فروش بازرگانی کاشیان تماس گرفت و از قیمت روز انواع تایل دکوراتیو جویا شد. علاوه براین برای بازدید محصولات بازرگانی کاشیان روی لینک مورد نظر کلیک کرده و در بخش محصولات از انواع بین کابینتی های استیل، شیشه ای، آینه ای و آلومینیوم را مشاهده کنید.

قیمت کاشی استیل با توجه به کیفیت و دیگر پارمتر های آن محاسبه می شود و این محصول بخاطر تنوع طرح و رنگی که داراد بگونه ای قیمت گذاری شده که تمام اقشار مختلف جامعه می توانند از این محصول در محیط خانه استفاده کنند و فضای خانه را از حالت یکنواختی و کسل کنند خارج کرده و تبدیل به محیط جذاب و آرامش بخش کنند.

قیمت کاشی استیل
بازرگانی کاشیان

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 052 9875
  واحد فروش: 0912 069 7813
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

تایل بین کابینتی ارزان

خرید تایل بین کابینتی ارزان

تایل بین کابینتی ارزان را با کیفیت باورنکردنی می توان از مجموعه کاشیان تهیه کرد. …

تماس بگیرید