بازرگانی کاشیان
شنبه , شهریور ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / قیمت خرید سرامیک میکس البرز

قیمت خرید سرامیک میکس البرز

سرامیک میکس البرز زیباترین دیوارپوش هایی میباشد که امروز بسیاری از استخرداران تلقی شدن دعا از انواع این محصول در طراحی داخلی و خارجی استخر بهره گیرند سرامیک میکس البرز علاوه بر طرح های زیبا دارای اشکال هندسی شش ضلعی و چهار ضلعی می باشد استفاده از هر دو نوع شکل هندسی در طراحی می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

سرامیک میکس البرز علاوه بر استخر های سرپوشیده برای زیباسازی استخرهای روباز، سرویس بهداشتی، حمام، رختکن، مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از معماران تمایل دارند تا از انواع سرامیک استخری ۲*۲ برای طراحی محیط های آبی استفاده کنند و این مکانها را به محیط مفرح و هیجان انگیز تبدیل نماید.

سرامیک استخری ۲*۲

سرامیک میکس البرز دارای بلوک ها ۲*۲ است که به صورت منظم بر روی یک صفحه توری ۳۰*۳۰ سانت کنار هم چیده شده و از قابلیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد. این ویژگی سبب شده تا نصابان بتوانند انواع سرامیک استخری را به سهولت بروی سطوح منحنی لبه استخر و دیگر مکان هایی که دارای انحنا و سطوح موج دار هست به آسانی نصب کنند.

سرامیک استخری ۲*۲ از مقاومت بالایی در برابر رطوبت و حرارت و برخوردار هست و توانسته با عملکرد بالای خود رضایت مصرف کنندگان را جلب کند. از همین رو بسیاری است افراد تمایل پیدا کرده اند تا از انواع سرامیک میکس استخری برای طرح ریزی محیط استخر بهره ببرند و به سهولت بتوانند یک محیط ایمن و دلنشین را بوجود بیاورند.

سرامیک میکس البرز

سرامیک استخری شش ضلعی

سرامیک استخری شش ضلعی به خاطر شکل هندسی جذاب خود به یکی از پر فروش ترین نوع سرامیک استخری به حساب می آید. این محصول در دو نوع ساده، تک رنگ و میکس عرضه می گردد نمونه طرح های میکس آن به دلیل رنگ بندی جذاب تر و متنوع تر بیشتر مورد توجه افراد است.

برای این که به یک طراحی منحصر به فرد و زیبا در محیط استخر دست یابید پیشنهاد می گردد تا از انواع سرامیک میکس البرز و سرامیک استخری ساده به طور ترکیبی بهره بگیرید. علاوه بر این با کمی ذوق و سلیقه و انتخاب رنگ های مکمل می توان به سهولت می‌توانیم به هدفتان دست یابید.

سرامیک استخری میکس

قیمت سرامیک استخری میکس و ساده

جهت اطلاع از سرامیک همیشه البرز می‌توان به نمایندگی‌های فروش سرامیک استخری مراجعه کردند اما اما یکی از ساده‌ترین راه‌ها مراجعه به وب سایت بازرگانی کاشی آن بوده و از طریق تماس با مشاوران فروش این مجموعه مرتبط می توان بهترین نوع سرامیک استخری میکس و صادرات به صورت عمده سفارش داد و خریداری نمایند همچنین می‌توان به بخش محصولات بازرگانی کاشیان وجود کرد و انواع سرامیک استخری بازدید کنید.

سرامیک میکس البرز
بازرگانی کاشیان

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 052 9875
  واحد فروش: 0912 069 7813
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک استخری میکس

فروش بهترین سرامیک استخری میکس

سرامیک استخری میکس یکی از بهترین منطقه هایی هست که برای زیبا سازی و بدنی …

تماس بگیرید