بازرگانی کاشیان
چهارشنبه , تیر ۲ ۱۴۰۰
خانه / کاشی پشت چسب دار / قیمت تایل بین کابینتی پشت چسب دار آلومینیومی

قیمت تایل بین کابینتی پشت چسب دار آلومینیومی

تایل بین کابینتی پشت چسب دار از نوع آلومینیوم و استیل تولید می شود. این کاشی ها با قیمت های متنوع در بازار عرضه شده و خریداران مختلف آنها را تهیه خواهند کرد.

تایل بین کابینتی پشت چسب دار

یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش های هر خانه، آشپزخانه آن است. چرا که هم در دیزاین کلی خانه تاثیر داشته و هم محیطی پر استفاده بشمار می آید. به همین دلیل زیبایی و شکیل بودن آن یکی از مهمترین موضوعاتی ست که امروزه توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

از مهمترین موضوعات موثر در زیبایی آشپزخانه می توان موارد زیر را دانست:

 • چیدمان
 • میزان نور
 • کابینت ها
 • لوازم برقی و مصرفی
 • کاشی ها
 • فضای بین کابینت ها

لذا به منظور داشتن آشپزخانه ای بسیار شکیل و زیبا، توجه به موارد بالا اهمیت زیادی خواهد داشت.

صادرات سرامیک درجه یک

تاثیرات کاشی بین کابینتی در زیبایی آشپزخانه

همانطور که اشاره شد، فضا بین کابینت ها در محیط آشپزخانه بسیار مهم بوده و همواره بهترین تدابیر در خصوص آن اندیشیده می شود. بهره گیری از انواع کاشی بین کابینتی یکی از مهمترین فاکتورها برای افزایش زیبایی بوده و می توان بهره بیشتری از آن برد.

امروزه از کاشی های بین کابینتی با جنس های مختلف استفاده می شود. برخی از آنها عبارتند از:

 • کاشی سرامیکی
 • تایل آلومینیومی
 • تایل استیل
 • شیشه بین کابینتی
 • برچسب های سه بعدی

مسلما انتخاب بهترین متریال برای فضای بین کابینتی موضوعی مهم و جدی است. از این رو فاکتورهایی مانند زیبایی، کیفیت و طول عمر در انتخاب آنها اهمیت زیادی دارد.

تایل بین کابینتی پشت چسب دار

انواع تایل بین کابینتی پشت چسب دار

تایل های بین کابینتی پشت چسب دار را می توان انتخاب بسیار ایده آل برای بسیاری از آشپزخانه ها دانست. زیرا این تولیدات به دلیل داشتن چسب مخصوص و روش تولید اختصاصی، به راحتی قابل نصب بوده و نیازی به تخصص خاص ندارد. به همین دلیل در چند سال اخیر از این تایل ها نهایت استفاده می شود.

تایل بین کابینتی پشت چسب دار از مقاومت بالا در برابر حرارت برخوردار بوده و این مسئله سبب شده سالهای زیاد بدون مشکل و خرابی از آنها بهره گرفت. به این ترتیب در چند سال اخیر تولید این کاشی ها مرسوم تر شده و در کشور نیز کارخانه های مختلف آن را تولید می کنند.

قیمت کاشی آلومینیومی بین کابینتی

کاشی آلومینیومی بین کابینتی با بیش از ۱۰۰۰ طرح و مدل تولید شده که همواره ترکیبی از رنگ های زیبا را ایجاد می کند. این تایل ها بیشتر در ابعاد ۳۰*۳۰ تولید شده تا به صورت استاندارد تر مورد استفاده قرار گیرد. قیمت کاشی آلومینیومی نیز برای مصرف کننده ها اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل است که با شرکت های تخصصی ارتباط گرفته و سفارش خود را با آنها مشخص می کنند. بازرگانی کاشیان در خصوص فروش انواع کاشی آلومینیومی بین کابینتی در شهرهای مختلف کشور فعالیت نموده و باکیفیت ترین ها را به بازار عرضه می دارد.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تایل استیل بین کابینتی

تایل استیل بین کابینتی | فروش عمده کاشی پشت چسب دار

کاشی یا تایل استیل بین کابینتی پشت چسب دار یکی از تولیداتی ست که امروزه …