بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / تایل آلومینیومی / قیمت تایل آلومینیوم ۳۰*۳۰

قیمت تایل آلومینیوم ۳۰*۳۰

تایل آلومینیوم ۳۰*۳۰ یکی از بهترین و ارزان ترین گزینه ها برای طراحی فضای مابین کابینت ها می باشد. فضای بین کابینت ها ۶۰*۶۰ بوده که بر اساس همین استاندار تولیدکنندگان  تایل آلومینیوم ۳۰*۳۰ را تولید کرده اند. این محصول از نمونه تایل های پشت چسب دار بوده و نصب آن را سریع و آسان کرده است. تایل آلومینیوم ۳۰*۳۰ می توان در فضای های عمومی لوکس مانند: سرویس بهداشتی، حمام، کابین آسانسور، دیوار پشت تلویزیون نیز بهره گفت و محیط خانه را از حالت یکنواختی خارج کرد.

انواع تایل دکوراتیو را بشناسید

با مراجعه  به بخش گالری محصولات بازرگانی کاشیان می توان از انواع تالی های دکوراتیور بازدید کرد. تایل های بین کابینتی از لحاظ جنس به ۴ دسته به شرح ذیل تقیم می شود:

  • تایل بین کابینتی آلومینیوم
  • تایل بین کابینتی استیل
  • تایل بین کابینتی آینه ای
  • تایل بین کابینتی شیشه ای

هرکدام از این محصولات ویژگی های مختص بخود را دارد که مصرف کنندگان می توانند با توجه به محیط مورد استفاده از انواع این محصولات بهره گیرند. بطور مثال: تایل آلومینیوم ۳۰*۳۰ دارای طرح های صاف و خش دار بوده که افراد می توانند با توجه به طرح و رنگ کابینت ها از مدل های مختلف این محصول در زیباسازی محیط استفاده کنند.

نمونه دیگری از دسته بندی تایل های دکوراتیو، دسته بندی از لحاظ نوع نصب می باشد که شامل:

نمونه های پشت چسب دار از چسب دو طرفه فوم دار درجه یک آلمانی برخوادر بوده و به راحتی بروی تمام سطوح صاف توسط خود مصرف کننده نصب می گردد. اما نمونه های پشت توری برای نصب نیازمند نصاب ماهر بوده تا بتوانند محصول را به دقت برای سطح مورد نظر نصب کند.

تایل آلومینیوم ۳۰*۳۰

طرح های جدید تایل آلومینیومی

تایل آلومینیوم ۳۰*۳۰ دارای طراح های جدید و همچنین رنگ بندی متنوع می باشد. این محصول علاوه بر طرح از لحاظ سایز بلوک دارای تنوع عالی بوده که خود جذابیتی منحصربفرد ایجاد می کند. طرح های جدید تایل آلومینیومی به گونه ای تولید شده که به راحتی با محیط آشپزخانه هماهنگ می شود. کاسنیکه بدنیال زرق و برق بسیار در فضای آشپزخانه هستند می توانند از طرح های تایل آلومینیوم ۳۰*۳۰ براق برای تزیین این فضا بهرخ بگیرند. نمونه های برای بدلیل انعکاس نور و درخشش خاص خود محیط خانه را لوکس تر نشان می دهد.

از طرف دیگر افرادی که تمایل چندانی به زرق و برق ندارد می توانند از نمونه های مات و خش دار این استفاده کنند. تایل آلومینیوم ۳۰*۳۰  مات نور را کمتر بازتاب می کند و در نوع خود زیبایی خاصی را در محیط القا می کند. انتخاب نمونه براق و مات کاملا یه مسئله سلیقه ای بود و مصرف کنندگان با توجه به نظر خود باید به انتخاب بپردازند.

اما انتخاب رنگ و هماهنگ کردن آن با محیط آشپزخانه یک هنر است که باید در این زمینه از طراحان دکوراسیون داخلی کمک گرفت تا بتوان به سهولت  فضای شیک و لوکسی را در محیط خانه خلق کرد.

تایل آلومینیوم ۳۰*۳۰

قیمت فروش تایل آلومینیوم ۳۰*۳۰

جهت اطلاع از قیمت روز تایل آلومینیوم ۳۰*۳۰ می توان به بازرگانی کاشیان مراجعه کرد و از طریق تماس با مشاوران فروش این مجموعه معتبر از آخرین قیمت انواع تایل بین کابینتی جویا شد. قیمت فروش تایل آلومینیوم ۳۰*۳۰ بر اساس پارامتر های گوناگون قیمت گذاری می شود.

اما اگر بدنیال خرید سرایک با قمیمت مناسب هستید بهترین راهکار خرید مستقیم از کارخانه می باشد که بازرگانی کاشیان این زمینه را برای مصرف کنندگان فراهم آورده تا بتوانند بهترین نمونه بین کابینتی را بصورت عمده و در کمترین زمان ممکن خریداری نمایند. پس همین حالا جهت ثبت سفارش خود به کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تایل آلومینیوم ۳۰*۳۰

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بین کابینتی آلومینیوم 30*30

قیمت بین کابینتی آلومینیوم ۳۰*۳۰

بین کابینتی آلومینیوم ۳۰*۳۰ از بهترین دیوارپوش های می باشد. که امروزه مصرف آن در …

Call Now Buttonتماس بگیرید