بازرگانی کاشیان
جمعه , شهریور ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / تایل آلومینیومی / قیمت بین کابینتی آلومینیوم ۳۰*۳۰

قیمت بین کابینتی آلومینیوم ۳۰*۳۰

بین کابینتی آلومینیوم ۳۰*۳۰ از بهترین دیوارپوش های می باشد. که امروزه مصرف آن در فضای بین کابینت ها بسیار باب شده است این محصول همانند: سایر پنل های بین کابینتی دارای تنوع رنگ و طرح عالی بوده و مصرف کنندگان می توانند متناسب با سلیقه خود و محیط مورد نظر از انواع تایل آلومینیوم در طراحی داخلی و خارجی ساختمان استفاده کنند.

بین کابینتی آلومینیوم ۳۰*۳۰ از نمونه بین کابینتی های پشت چسب دار بوده که کار نصب را برای افراد بسیار آسان و راحت کرده است. خاصیت ضد آب این محصول در صورت نیاز به تمیزکاری و نظافت افراد به سهولت بتوانند سطوح بین کابینتی آلومینیومی را با آب و مواد شوینده شستشو داده و تمیز نمایند.

بین کابینتی پشت چسب دار

بین کابینتی های پشت چسب دار به دلیل اینکه دارای چسب دوطرفه فوم دار در یک آلمانی بوده بسیار سریع و راحت بر روی سطوح صاف سرامیکی نصب می گردد و پس از نصب به علت نداشتن بندکشی کار به صورت یکدست دیده می شود از همین دوره بسیاری از افراد تمایل دارند تا از انواع این محصول برای طراحی فضای بین کابینت ها استفاده کنند.

قیمت بین کابینتی های پشت چسب دار در دو نوع بین کابینتی استیل و بین کابینتی آلومینیوم ۳۰*۳۰ عرضه می شود که هر کدام از این محصولات دارای ویژگی های مختص به خود بوده و افراد باید با توجه به بودجه و طراحی که مد نظرشان هست از انواع بین کابینتی پشت چسب دار بهره بگیرند.

بین کابینتی آلومینیوم 30*30

مدرن ترین پنل بین کابینتی

مدرن ترین پنل های بین کابینتی در چهار نوع آلومینیوم، استیل، آینه ای و شیشه ای توسط تولیدکنندگان داخلی تولید و عرضه می گردد. این محصول یکی از بهترین دیوارپوش های برای طراحی فضای بین کابینت و دکوراسیون فروشگاه، بوتیک ها، آرایشگاه ها، کابین آسانسور و مورد استفاده قرار می گیرد.

بین کابینتی آلومینیوم ۳۰*۳۰ یکی از مدرن ترین پنل بین کابینتی می باشد که مقاومت بالا در برابر حرارت داشته و بر اثر گرمای اجاق گاز رنگ و طرح آن از بین می رود. این محصول بسیار سبک تر است از کاشی و سرامیک بوده و به همراه چسب ضخامت بیشتر از یک میلی متر ندارد.

علاوه بر این پنل بین کابینتی آلومینیوم دارای ویژگی های دیگری به شرح زیر می باشد:

  • طرح های زیبا
  • رنگ بندی متنوع
  • بدون نیاز به زیر کاری
  • نصب آسان
  • تمیزکاری و نظافت راحت
  • ضد حساسیت
  • ضد باکتری
  • قابل بازیافت

بین کابینتی آلومینیوم 30*30

قیمت بین کابینتی طرح آلومینیوم

قیمت بین کابینتی طرح آلومینیوم بر اساس پارامترهای مختلف مانند: کیفیت، نوع طرح و رنگ و … قیمت‌گذاری می‌شود. که افراد می‌توانند جهت استعلام قیمت روز به وب سایت کاشیان مراجعه کرده و از طریق تماس با کارشناسان فروش این مجموعه معتبر از آخرین قیمت روز انواع تایل دکوراتیو جویا شوید.

همچنین افراد می‌تواند پخش محصولات بازرگانی کاشیان آن مراجعه کرده و از انواع طرح های بین کابینتی آلومینیوم ۳۰*۳۰ بازدید به عمل آورد مطابق نظر و سلیقه خود بهترین نوع بین کابینتی را سفارش داده و خریداری نمایید.

بین کابینتی آلومینیوم 30*30
بازرگانی کاشیان

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 052 9875
  واحد فروش: 0912 069 7813
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

تایل آلومینیومی بین کابینت

فروش بهترین تایل آلومینیوم اصفهان

تایل آلومینیوم اصفهان را می توان بصورت غیر حضوری از بازرگانی کاشیان خریداری کنید. این …

تماس بگیرید