بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , تیر ۳ ۱۴۰۰
خانه / گلس موزاییک / قیمت انواع گلس موزاییک استخری

قیمت انواع گلس موزاییک استخری

گلس موزاییک استخری محصولی جدید از کارخانه البرز بوده که با قیمت مناسب در بازار عرضه می گردد. این محصول رقیب بسیار خوب برای تولیدات وارداتی بوده و نیاز مصرف کننده ها را به خوبی برطرف خواهد کرد.

طبیعتا یکی از مهمترین موضوعاتی که امروزه در خصوص راه اندازی استخرهای آبی اهمیت دارد، انتخاب یک متریال استاندارد و مناسب برای دیواره و کف استخر است. چرا که هم باید از نفوذ رطوبت به بدنه جلوگیر شود و هم زیبایی ظاهری محیط مد نظر است.

در گذشته سرامیک استخری بیشترین کاربرد را در استخر ها داشته است. زیرا قدرت جذب آب در این تولیدات نزدیک به صفر بوده و گزینه ای بسیار خوب برای استخرها بوده اند. اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و مطالعاتی که در خصوص متریال بهتر و مقاوم تر گردیده، می توان شاهد عرضه متریالهای بهتر در بازار بود. یکی از بهترین تولیداتی که در چند سال اخیر وارد بازار شده، گلس موزاییک است.

گلس موزاییک استخری
گلس موزاییک استخری

گلس موزاییک را بشناسید

گلس موزاییک یکی از جدیدترین تولیدات شرکت البرز در سال ۱۴۰۰ بوده که توانسته در بازه زمانی کوتاه جایگاه ویژه ای در میان مصرف کننده ها به خود اختصاص دهد. این تولیدات از جنس شیشه بوده و از نظر شفافیت وضعیت بسیار خوبی دارند.

مقایسه کیفیت و طول عمر گلس موزاییک با سرامیک های استخری نشان دهنده مزیت های بیشتر این تولیدات است. از همین رو وقتی در مجموعه های آبی و استخرها بکار گرفته شود، طول عمر بیشتری خواهند داشت.

انواع گلس موزاییک البرز با توجه به مدل و رنگ عبارتند از:

 • URS74 (فلت آبی تیره)
 • URS71 (فلت آبی روشن)
 • URC74 (فلت آّبی تیره)
 • URC71 (فلت آبی روشن)
 • URS74 (پانچ آبی تیره)
 • URS71 (پانچ آبی روشن)
 • URS73 (پانچ دودی)
 • URS79 (پانچ کرم)
 • URS86 (پانچ سبز)
 • URS76 (فلت سرمه ای)
 • URC76 (فلت سرمه ای)
 • URS76 (پانچ سرمه ای)

مزایای استفاده از گلس موزاییک استخری

بی شک هدف اصلی از تولید گلس موزاییک استخری و بکار گیری آن در مجموعه های آبی، افزایش مقاومت بنا در برابر نفوذ آب و رطوبت است. به همین دلیل طی مکانیزم تخصصی تولید شده تا در برابر جذب آب بسیار مقاوم شوند.

از دیگر مزیت های بارز گلس موزاییک زیبایی ظاهری از نظر رنگ و درخشندگی است. چرا که لعاب بکار رفته در این تولیدات بسیار زیباتر و شکیل تر در مقایسه با سرامیک های استخری است. با توجه به اینکه گلس موزاییک علاوه بر استخرهای روباز و بسته، در آبنماها و سرویس های بهداشتی نیز بکار می برند، زیبایی آنها به خوبی در دید مصرف کننده ها جلوه خواهد کرد.

گلس موزاییک استخری
قیمت گلس موزاییک

قیمت انواع گلس موزاییک

از فاکتورهای مهم گلس موزاییک که با دیگر تولیدات استخری مورد مقایسه قرار می گیرد، قیمت است. به این ترتیب که قیمت با دیگر شاخصه ها مانند کیفیت بررسی شده تا با آنچه که خریداران مد نظر داشته مطابقت داشته باشد.

بازرگانی کاشیان در خصوص اعلام قیمت انواع گلس موزاییک، اقدام نموده و نیاز مشتریان خود را به خوبی مد نظر قرار می دهد. در این میان با توجه به اعلام قیمت های رقابتی، خریداران می توانند در مورد نیاز خود مشاوره گرفته و گلس موزاییک را آن طور که باید و شاید تهیه کنند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com