بازرگانی کاشیان
جمعه , مرداد ۸ ۱۴۰۰
خانه / شیشه استخری / فروش سرامیک رویال گرانیت استخری

فروش سرامیک رویال گرانیت استخری

سرامیک رویال گرانیت که از مواد اولیه پودر سلیس و پودر گرانیت تولید شده، از جمله جدیدترین متریال های استخری بشمار می آید. این سرامیک ها با فروش بسیار خوب در سالهای اخیر همراه بوده است.

همانطور که می دانید امروزه استخر ها و مکان هایی که با آب سر و کار داشته، نیاز به بهره گیری از متریال باکیفیت و نفوذ ناپذیر هستند. زیرا آب و رطوبت می تواند صدمات زیادی به بدنه ساختمان وارد کرده و خسارات زیادی را وارد کند.

در حال حاضر مواد اولیه مختلف در خصوص تولید کاشی و سرامیک استخری بکار گرفته شده که از مقاومت و کیفیت بسیار خوب برخوردار می باشند. این تولیدات وقتی در محیط های تخصصی بکار گرفته می شوند، زیبایی مطلوبی را به نمایش خواهند گذارد.

سرامیک رویال گرانیت
سرامیک رویال گرانیت

انواع سرامیک برای استخر را بشناسید

امروزه استخرهای رو باز و سرپوشیده به گونه ای طراحی و تولید می شوند که دارای شرایط عالی از نظر کاربردی و زیبایی ظاهری داشته باشند. به همین دلیل در ساختار آنها از سرامیک های مخصوص بکار گرفته شده تا از نظر طول عمر نیز وضعیت مناسب و خوبی داشته باشند.

از جمله انواع سرامیک ها که برای استخر های مختلف بکار گرفته شده عبارتند از:

  • کاشی سرامیکی
  • سرامیک شیشه ای
  • رویال گرانیت

تنوع قیمت در میان این تولیدات به خریداران اثبات خواهد کرد که کیفیت در انتخاب و خرید آنها اهمیت زیادی دارد. زیرا مصرف کننده ها از میان تولیدات مختلف، باکیفیت ترین ها را تهیه و بکار می گیرند.

جدیدترین مدل سرامیک رویال گرانیت

سرامیک رویال گرانیت یکی از جدیدترین تولیداتی بشمار می آید که به منظور اجرا در استخرها تولید شده اند. این تولیدات به صورت کاملا تخصصی و با هدف اجرا در فضاهای باز و بسته تولید شده اند. با توجه به اینکه پودر سیلیس و گرانیت جزء مواد اولیه این سرامیک ها بوده، مقاومت بسیار خوب در برابر مواد خورنده مانند اسیدها دارند.

زیبایی رویال گرانیت از نظر رنگ و درخشندگی به شدت مورد تایید مصرف کننده ها بوده و افراد زیادی آنها را می پسندند. از همین رو جایگزین بسیار خوب برای انواع سرامیک های استخری بوده که تا کنون مورد استفاده بوده اند. با توجه به اینکه مدل های جدید این سرامیک ها به صورت تک رنگ و میکس تولید شده، مصرف کننده ها می توانند انتخاب بهتری داشته باشند.

سرامیک رویال گرانیت
قیمت رویال گرانیت

فروش باکیفیت ترین سرامیک استخری

در انتخاب سرامیک رویال گرانیت باید به کیفیت و اصل بودن آنها دقت زیادی شود. به این ترتیب در چند سال اخیر عرضه کننده ها شرایط همکاری خوبی را با مشتریان خود فراهم نموده و آنها را تهیه می کنند.

در حال حاضر سرامیک های استخری رویال با قیمت مناسب به فروش رسیده و متقاضیان می توانند با در نظر گرفتن نیاز خود آنها را راحت تر تهیه و مورد استفاده قرار دهند. دسترسی به قیمت روز سرامیک استخری را می توان از طریق سایت های اینترنتی نیز دنبال نمود. زیرا این مجموعه ها همواره بروز بوده و قیمت مشخصی از تولیدات مختلف را ارائه می دهند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شیشه استخری میکس

شیشه استخری میکس | خرید بهترین تایل شیشه ای استخر

تایل شیشه استخری میکس به دلیل ترکیب رنگ های مختلف از جمله زیباترین هایی ست …

Call Now Buttonتماس بگیرید