بازرگانی کاشیان
شنبه , مرداد ۹ ۱۴۰۰
خانه / تایل آلومینیومی / فروش تایل آلومینیومی بین کابینت

فروش تایل آلومینیومی بین کابینت

انواع تایل آلومینیومی بین کابینت از چسب بسیار قویست بهره می گیرند که هم نصب را آسان نموده و هم طول عمر کاشی را افزایش می دهد. این تایل ها با فروش خوبی در سالهای اخیر همراه بوده اند.

بهره گیری از ایده های نوین در خصوص اجرای دیزاین داخلی منازل سبب شده امروزه سبک خانه ها بسیار مدرن و شکیل باشد. به همین دلیل هر شخص تمایل به بهره گیری از زیباترین سبک ها برای دیزاین منزل خود دارد. در این میان بهره گیری از تایل های دکوراتیو توانسته بسیاری از خواسته ها را فراهم کند.

تولید تایل دکوراتیو با متریال های مختلف، از مهمترین موضوعاتی ست که سبب شده اغلب خریداران دیزاین داخلی منزل خود را راحت تر طراحی کرده و از مزایای آنها بهره گیرند. در این میان مدل های جدید و زیبا توانسته جایگاه ویژه ای در میان مصرف کننده ها داشته و متقاضیان خرید خود را بهتر انجام دهند.

شاخصه های انتخاب تایل آلومینیومی بین کابینتی

بکار گیری ورقه های آلومینیوم مخصوص در خصوص تولید انواع تایل های دکوراتیو، بیشتر به دلیل زیبایی، مقاومت و قابلیت نظافت آسان است. به همین دلیل در فضاهای مختلف از این تایل ها می توان استفاده نمود.

یکی از مهمترین مکان ها که می توان از تایل آلومینیومی بهره گرفت، ما بین کابینت هاست. هر چقدر در خصوص انتخاب و خرید این تایل ها دقت بیشتری شود، مسلما زیبایی محیط آشپزخانه بیشتر شده و افراد از حضور در آنها لذا می برند. از مهمترین فاکتورها در خصوص خرید تایل آلومینیومی عبارتند از:

  • میزان مقاومت
  • کیفیت چسب
  • ابعاد استاندارد
  • ضمانت نامه معتبر
  • عدم خش پذیری
  • رنگ بندی
  • سایز بلوک ها
  • ضخامت

تایل آلومینیومی بین کابینت ۳۰*۳۰ سانتی متر

تایل آلومینیومی بین کابینت معمولا با ابعاد ۳۰*۳۰ سانتی متر تولید می شود. این سایز می تواند پرتی را کاهش داده و هزینه ها را به میزان چشمگیری کاهش دهد. معمولا فضای بین کابینت ها با ارتفاع ۶۰ سانتی متر در نظر گرفته می شود که این مسئله کمک زیادی به اجرای تایل های ۳۰*۳۰ خواهد کرد.

تایل های آلومینیوم پشت چسب دار از جمله تولیدات حرفه ای بشمار می آیند که به راحتی قابل نصب هستند. به این ترتیب که اگر زیر کار صاف و بدون خرابی باشد، توسط افراد مبتدی نیز قابل نصب هستند. این موضوع نیز در کاهش هزینه ها نقش داشته و خریداران زیادی به خرید این تایل ها اهمیت می دهند.

تایل آلومینیومی بین کابینت
تایل آلومینیومی بین کابینت

فروش اینترنتی تایل آلومینیومی

امروزه بسیاری از فروش ها به صورت اینترنتی انجام می شود. چرا که هزینه های زیادی را کاهش داده و خریداران می توانند بی واسطه از شهرهای مختلف کشور اقدام به خرید کنند. در این میان سایت های اینترنتی معتبر و تخصصی در خصوص انواع تایل آلومینیومی نیز فعالیت دارند. به طوری که مدل های جدید و حرفه ای را با قیمت روز به مشتریان خود عرضه نموده و سفارشات آنها را در شهرهای مختلف کشور تامین خواهند کرد. دسترسی به سایت های اینترنتی سبب شده متقاضیان بتوانند خرید خود را بی واسطه نیز انجام دهند. به این ترتیب خرید مستقیم تایل آلومینیومی با قیمت مناسب تر صورت گرفته و به نفع خریداران می باشد.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تایل بین کابینتی ارزان

خرید تایل بین کابینتی ارزان

تایل بین کابینتی ارزان را با کیفیت باورنکردنی می توان از مجموعه کاشیان تهیه کرد. …

Call Now Buttonتماس بگیرید