بازرگانی کاشیان
جمعه , شهریور ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / فروش بهترین کاشی تک گل بین کابینتی

فروش بهترین کاشی تک گل بین کابینتی

کاشی تک گل بین کابینتی در رنگهای سفید طلایی از بهترترین نوع سرامیک ها برای طراحی فضای مابین کابینت ها می باشد. این محصول دارای نمونه های ضد خش بوده به هیچ عنوان طرح و رنگ آن بر اثر ضربه و خش از بین نمی رود.

سرامیک بین کابینتی تک گل از مقاومت بالایی در برابر رطوبت و آب برخوردار است و از این رو بسیاری از افراد تمایل دارند از انواع بین کابینتی های سرامیکی برای طرح ریزی فضای مابین کابینت ها بهره گرفته و طراحی داخلی آشپزخانهرا از حالت کسل کننده و یکنواخت به یک محیط جذاب و هیجان انگیز تبدیل کند.

کاربرد کاشی برای محیط آشپزخانه

کاشی و سرامیک از اولین متریال هایی هست که از گذشته دور تا به کنون برای طراحی بخش های داخلی و خارجی ساختمان از آن استفاده می کردند. امروز این محصول در طرح ها و رنگ های زیبا با اندازه های مختلف توسط بازرگانی های معتبر نظیر بازرگانی کاشیان با قیمت مناسب عرضه می گردد. از همین رو بسیاری از معماران برای زیباسازی و نازک کاری قسمت های مختلف ساختمان از این محصول بهره می گیرند.

یکی از مهمترین قسمتهای هم هر خانه آشپزخانه آن می باشد که افراد خصوصاً خانم ها توجه ویژه ای به طراحی داخلی این محیط دارند. امروزه با تولید کاشی تک گل بین کابینتی همچنین نمونه های دیگر بین کابینتی مانند: تایل دکوراتیو آلومینیوم و استیل طراحان به خوبی می‌توانند این محیط را تزیین نمایند.

کاشی تک گل بین کابینتی در اندازه استاندارد ۳۰ در ۶۰ است که بسیار مناسب برای استفاده در فضای بین کابینت ها می باشد. این محصول بخاطر درخشندگی بالا جلوه خاص خود به راحتی نور را در محیط منعکس کرده و فضای آشپزخانه را لوکس تر و زیباتر نمایش می دهد.

کاشی تک گل بین کابینتی

زیباترین کاشی تک گل بین کابینتی

کاشی تک گل بین کابینتی در طرح ها و رنگهای زیبا عرضه می گردد و می‌توانند با توجه به نظر و سلیقه خود از انواع سرامیک بین کابینتی جهت زیباسازی محیط آشپزخانه استفاده می کنند. اما برای دستیابی به یک طراحی زیبا و دلنشین باید به متناسب بودن و هماهنگ بودن طرح و رنگ کاشی تک گل بین کابینتی با محیط آشپزخانه دقت کرد تا بدین وسیله بتوان یک طراحی اصولی و زیبا را به وجود بیاورید.

کاشی تک گل بین کابینتی در دو نوع معمولی وضد خش عرضه می گردد که نمونه های ضد خش آن از کیفیت بالا در برابر ضربه و خراشیدگی دارد و البته به همان نسبت از قیمت بالاتری برخوردار است. علاوه بر این سرامیک بین کابینتی تک گل خاصیت شستشو داشته و در صورت نیاز افراد می‌توانند با آب و مواد شوینده فضای بین کابینت را شستشو داده و تمیز نمایند

کاشی تک گل بین کابینتی

فروش انواع سرامیک بین کابینت

با توجه به شیوع بیماری واگیردار کرونا و بسته بودن نمایشگاه ها و فروشگاه جهت خرید انواع کاشی و سرامیک، وبسایت های اینترنتی را می توان بعنوان بهترین و آسان ترین راه ها برای خرید کردن دانست. امروز افراد به وب سایت های اینترنتی و شرکت های معتبر عرضه کننده کاشی و سرامیک نظیر بازرگانی کاشیان مراجعه می کنند. این مجموعه معتبر و ایجاد بستری سالم و مطمئن شرایط را برای مصرف کنندگان فراهم آورده تا بتوانند در دوران کرونایی به سهولت کاشی تک گل بین کابینتی را خریداری کنند.

همچنین افراد با مراجعه به بخش محصولات بازرگانی کاشیان می‌تواند از انواع کاشی تک گل بین کابینتی و دیگر تایل های دکوراتیو بازدید کرده و مطابق نظر خود بهترین طرح را با قیمت مناسب سفارش داده و خریداری کنند.

کاشی تک گل بین کابینتی
بازرگانی کاشیان

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 052 9875
  واحد فروش: 0912 069 7813
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

صادرات سرامیک درجه یک | قیمت روز انواع کاشی و سرامیک

صادرات سرامیک درجه یک به کشورهایی مانند عراق و افغانستان، به دلیل همسایگی با ایران …

تماس بگیرید